IEPAZĪSTIET PASAULI JAUNĀ VEIDĀ

Piedzīvojumi bez ierobežojumiem

Jūsu piedzīvojums ir sācies - Volvo V90 Cross Country

Premium segmenta autobūves uzņēmums Volvo Cars prezentēja ilgi gaidīto V90 Cross Country modifikāciju, tādējādi noslēdzot 90. sērijas modeļu klāstu. Kopš pirmā Cross Country modeļa laišanas klajā pirms nepilniem 20 gadiem Volvo Cars tiek iekļauts tādu auto kategorijā, kas vienlīdz labi tiek galā ar jebkādu braucamo virsmu jebkādos laikapstākļos un kurā arvien lielāku atzinību izpelnās Cross Country modeļi. Volvo Cars Cross Country modeļi pilnveido šo būtisko zviedru autoražotāja portfeļa daļu, luksusa segmenta automobiļu pircējiem arvien biežāk izvēloties dzīves stilu, kura pamatā ir pieredze un kas reizēm liek novirzīties no iemītajām takām. “V90 Cross Country ir aizguvis V90 eleganci un pārveidojis to par paaugstinātas pārgājības automobili, kas garantē drošību, komfortu un veiktspēju spēcīgā un aizraujošā veidolā,” saka Volvo Cars grupas prezidents un izpilddirektors Hokans Samuelsons (Håkan Samuelsson).

Zviedrija, kur ziemas ir ārkārtīgi aukstas un vairāk nekā 77 procentus valsts teritorijas sedz meži un ezeri, ir lieliski piemērota vide, lai izstrādātu un pārbaudītu ekstrēmas izturības automobiļus, kas spēj vienlīdz labi pārvietoties jebkādos laikapstākļos. Šī smagā darbā gūtā specializācija ir nozīmīga Volvo Cars mantojuma daļa, par ko liecina autoražotāja Cross Country modeļu klāsts. “Mūsu automobiļi ir izslavēti ar savu drošību, jaudu un izturību. Ar pilnpiedziņu, paaugstinātu klīrensu un gan komfortam, gan kontrolei radītu šasiju, kas piemērota jebkādiem laika un ceļa apstākļiem, jaunais V90 Cross Country modelis piešķir daudzpusīgajam V90 universālam dēkaiņa garu,” apgalvo Volvo Cars Pētniecības un attīstības nodaļas vecākais viceprezidents Dr. Pēters Mertens (Peter Mertens). No slepenajiem testēšanas objektiem Zviedrijas ziemeļu spelgoņā, kur temperatūra nereti pazeminās līdz -40°C, līdz Arizonas tuksneša svelmei, kur Volvo Cars īsteno augsto temperatūru testēšanas programmu — V90 Cross Country ir radīts, lai izturētu. Aiz V90 Cross Country robustās ārienes, kas nepārprotami izceļas pūlī, slēpjas bagātīgs salona aprīkojums, piedāvājot tādu luksusa līmeni, kas šajā segmentā ir reti sastopams, apvienojot visas savienojamības un izklaides iespēju priekšrocības, kas tika iekļautas jaunajos S90 un V90, tostarp augstākās klases audiosistēmu ražotāja Bowers & Wilkins izpildījumā.

V90 Cross Country ārējā dizaina elementi liecina par automobiļa iespaidīgajām un dinamiskajām spējām, vienlaikus piedāvājot iespēju izvēlēties gan robustas, gan elegantas nianses. “Volvo Cross Country dizaina izstrāde nav vien stilizēšanas uzdevums vai darbs ar plastmasu; tā balstās uz patiesām spējām. Volvo V90 Cross Country piedāvā pārsteidzošu un intriģējošu kombināciju, apvienojot spēcīgu un jaudīgu ārieni ar greznu skandināvu salonu. Tas papildinās Volvo Cross Country tradīcijas ar jaunu recepti: spēcīga apvidus automobiļa spējas īpaši elegantā, izsmalcinātā, pielāgotā, universālā veidolā,” skaidro Volvo Cars Dizaina nodaļas vecākais viceprezidents Tomass Ingenlats (Thomas Ingenlath). Volvo V90 Cross Country modelis paceļ šo vispāratzīto segmentu jaunā līmenī, kam iedvesma aizgūta no komforta apsvērumiem. Modeļa ražošanu uzsāka 2016. gada rudenī Volvo Cars Torslandas ražotnē, Zviedrijā.

Tūlītēji refleksi
City Safety sistēma ir jūsu otrais pilots, kas brīdina par briesmām un palīdz izvairīties no sadursmēm, vajadzības gadījumā nobremzējot. Tas var noteikt gājējus, riteņbraucējus un lielus dzīvniekus.

Atrodiet ceļu
Ar Sensus Navigation jūs visur nokļūsiet ātri un vienkārši. Savienots, cilvēcīgs un dabisks - Sensus dod precīzus norādījumus un aizved soli priekšā pārējiem.

Atbalsts kad nepieciešams
Pilot Assist sistēma padara braukšanu daudz vienkāršāku un brīvāku. Tā pielāgo stūri, lai noturētu automašīnu braukšanas joslā pat ātrgaitas šosejas ātrumā.

Vedot jūs arvien tālāk

Sistēma braukšanai nogāzē un četru riteņu piedziņa palīdz turpināt kustību arī apgrūtinātos apstākļos. Pielāgojiet braucienu jūsu vajadzībām, izvēloties sev atbilstošu braukšanas režīmu - Comfort, Eco, Dynamic, Off-Road vai Individual. Individual režīmā jūs paši izveidojat tieši jums atbilstošu braukšanas režīmu.

Svētnīca
Skandināvu dizains atdzīvojas plašā, gaismas pielietā salonā, tā greznība un augstās tehnoloģijas padara jūsu braucienu patīkamāku un dzīvi vienkāršāku.

Tuvāk mūzikai
Bower & Wilkins Premium Sound sniedz īpašu skanējumu jūsu iemīļotajai mūzikai, radot sajūtu, ka klausāties mūziku klātienē.

Gaismas piepildīta telpa
Izbaudiet dienasgaismas pielietu salonu. Jumta panorāmas lūka sniedzas no priekšējiem līdz pat aizmugurējiem sēdekļiem, sniedzot jums gaišāku un gaisīgāku sajūtu.

Acīmredzams spēks

Skandināvu dizains un meistarība apvienojas ar īsta visurgājēja īpašībām jebkuros laika apstākļos. Lielie riteņi un paaugstinātais klīrenss sniedz drošības sajūtu uz jebkura ceļa, priekšējās aizsargplāksnes un Charcoal (vai citas izvēlētas krāsas) riteņu arku paplašinājumi nemanāmi saplūst ar buferiem.