It visur kā mājās

Ideāla automašīna prasīgiem autovadītājiem, kas meklē piedzīvojumus gan pilsētā, gan ārpus tās.

Volvo XC60 – 2016. modeļa gads

Volvo XC60 ir pieejams ar četriem Drive-E dzinēju saimes četrcilindru dzinējiem: 306 ZS benzīna turbodzinējs T6, 245 ZS T5 un turbo dīzeļdzinēji D4 ar 190 ZS un D3 ar 150 ZS. Astoņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba nozīmē patīkamu braukšanu un izcilu degvielas ekonomiju.

DIZAINS

Akcentēts tuvums ceļam

Dizaineru komanda ir pastiprinājusi XC60 tuvumu ceļam, uzsverot tā horizontālās līnijas, kas vizuāli savieno automobili tieši ar ceļu. Automobilim ir pilnībā krāsota virsbūve. Priekšējo lukturu izskats ir ļoti koncentrēts un noteikts, un horizontālās līnijas uz radiatora restes ar tā hromētajiem stieņiem uzsver automobiļa platumu. XC60 ir pieejams ar 20 collu riteņu diskiem, vienlaikus saglabājot to pašu riepas profila augstumu un braukšanas komfortu kā ar 19 collu riteņu diskiem. Ir pieejami jauni diski (18” un 19”) un trīs jaunas virsbūves krāsas: Magic Blue, Osmium Grey un Onyx Black.

Sporta sēdekļi

XC60 pircējs var izvēlēties sporta sēdekļus, kas saglabā tradicionālo komfortu un rada perfektu papildinājumu patiesi sportiska automobiļa vadības izjūtām. Tiem ir izteikts sānu atbalsts visā garumā no augšstilbiem līdz pleciem, sēdeklim stingri noturot vadītāju un pasažierus vietā, veicot straujus pagriezienus. Salona detaļas ietver Piano Black dekoratīvo elementu apdares opciju, apaļas formas slēdžus viduskonsolē un iekšējo atpakaļskata spoguli bez ietvara.

Trīsdaļīgs aizmugurējais sēdeklis

Trīsdaļīgais (40/20/40) aizmugurējais sēdeklis un atzveltne piedāvā divas atsevišķas sēdvietas ar elkoņbalstu pa vidu, vai trīs sēdvietas ar drošības jostām katram pasažierim. Sēdekļu sēdvirsmas ir fiksētas, un atzveltnes var nolocīt atsevišķi. Papildaprīkojuma automātiski atveramās bagāžas nodalījuma durvis var atvērt automātiski trīs veidos – ar tālvadības pulti, ar slēdzi priekšējā panelī vai, atverot bagāžas nodalījuma durvis ar rokturi.

INSCRIPTION

Luksusa interjera pakotne

XC60 ir pieejams ar Inscription pakotni, kas piedāvā pilnu salona luksusa apdares klāstu. Tas ietver mīksās ādas polsterējumu, ādas apdares mērinstrumentu paneli, mīkstās ādas apdares galvas balstus ar Inscription uzšuvēm, mīkstās ādas vidējo elkoņbalstu, unikālus paklājiņus un sliekšņu uzlikas ar Inscription logotipu. Ir pieejama arī atsevišķu Inscription elementu izvēle, piemēram, svītrota riekstkoka dekoratīvie ielaidumi un 20 collu Aviator diski ar desmit spieķiem.

R-DESIGN

Unikāls priekšgala dizains

XC60 R-Design piedāvā unikālu izskatu ar dinamisku, izteiksmīgu priekšgalu. Dienasgaitas lukturi ārējos stūros pastiprina zemo, ceļam pietuvināto iespaidu. Unikālais difuzors ar aerodinamiskajām spurām ir papildināts ar apaļām R-Design izpūtēju uzlikām. XC60 R-Design ir pieejams ar 20 collu Ixion diskiem.

R-Design interjers

Sporta sēdekļi ir standarta aprīkojums XC60 R-Design komplektācijā. Tos raksturo melna nubuka auduma un perforētas ādas apdares kombinācija. Kombinējot ielaidumus ar perforētas melnas ādas apdari un kontrastējošu nošuvumu, dizaineru komanda ir radījusi R-Design interjeru pilnīgā harmonijā ar visām detaļām, ko nobeidz melnas krāsas griestu apšuvums.

ŠASIJAS UN DZINĒJI

Situāciju kontrolē vadītājs

Izsmalcinātajam XC60 ir paaugstināta braukšanas pozīcija, ko nosaka augstais klīrenss un klasē vadošā šasija. XC60 ir izstrādāts, lai sniegtu tikpat izveicīgas vadāmību izjūtu kā standarta augstuma automobilim. Pagriezienu vilces kontrole (Corner Traction Control) ir standarta aprīkojums. Šī griezes momenta vektorizācijas sistēma palīdz vadītājam izvairīties no nepietiekamas pagriežamības, sabremzējot līkuma iekšmalā esošos riteņus un vienlaicīgi pievadot jaudu ārējiem, kad automobilis strauji izbrauc no līkuma. Pilnpiedziņa padara XC60 par ļoti spējīgu automobili visos ceļa un jebkādos laika apstākļos. “Kalna bremžu” sistēma nodrošina papildu veiktspēju, automātiski kontrolējot automobiļa ātrumu, kad tas brauc lejā pa stāvu nogāzi.

Stingrāka R-Design šasija

XC60 R-Design šasija ir stingrāka un dinamiskāka nekā standarta automobilim, neietekmējot gaitas komfortu. Amortizatoru atsperēm un šķērsstabilizatoriem ir stingrāks un līdzsvarotāks regulējums. Tas sniedz labāku kontroli un sportiskāku vadāmību ar labāku saķeri.

Jaudīgais T6

Drive-E piedāvājuma virsotne ir T6 ar 306 ZS jaudu un 400 Nm griezes momentu. Dzinējs ir aprīkots ar klasē vadošo kompresora un turbokompresora kombināciju. Kompresora izmantošana, aizpildot zemāko apgriezienu diapazonu, nodrošina liela tilpuma atmosfēriskā dzinēja izjūtu. Kompresors ar mehānisko pievadu sāk darboties uzreiz pie viszemākajiem apgriezieniem, bet turbokompresors ieslēdzas, kad pastiprinās gaisa plūsma XC60 T6 degvielas patēriņš ar jauno astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu ir 7.0 l/100 km (163 g/km).

T5 ar 245 ZS

Četrcilindru Drive-E dzinējam T5 ir 245 ZS jauda un 350 Nm griezes moments. XC60 degvielas patēriņš ar jauno astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu ir 6,7 l/100 km (157 g/km). Ir arī XC60 pilnpiedziņas versija ar 2,5 litru T5 dzinēju un 254 ZS.

D5 tagad ar 220 ZS

Piecu cilindru D5 turbo dīzeļdzinējam tagad ir 220 ZS jauda un 420 Nm (420 man., 440 aut.) griezes momentu. XC60 D5 ar manuālo pārnesumkārbu un pilnpiedziņu degvielas patēriņš ir 5,2 l/100 km (CO2 emisija 137 g/km). Līdzvērtīgie skaitļi ar automātisko pārnesumkārbu ir 5,7 l/100 km (149 g/km). XC60 ir pieejams arī pilnpiedziņas konfigurācijā ar divām piecu cilindru dzinēju D4 versijām – vienu ar 190 ZS un 420 Nm griezes momentu un otru ar 163 ZS un 420 Nm.

D4 tagad ar 190 ZS

D4 Drive-E turbo dīzeļdzinējam tagad ir 190 ZS un 400 Nm griezes moments. Dzinējam izmantota pasaulē pirmā i-ART tehnoloģija, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu. Izmantojot spiediena atgriezeniskās saites reakciju no katra degvielas iesmidzinātāja, nevis tradicionālo vienotu spiediena sensoru kopējā maģistrālē, i-ART ļauj pastāvīgi uzraudzīt un pielāgot degvielas iesmidzināšanu atbilstoši sadegšanai katrā no četriem cilindriem. XC60 D4 degvielas patēriņš ar manuālo pārnesumkārbu ir samazināts līdz 4,5 l/100 km, radot CO2 emisiju 117 g/km. Degvielas patēriņš ar jauno astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu ir 4,7 l/100 km (124 g/km). XC60 ir pieejams arī ar četrcilindru D3 Drive-E ar 150 ZS un 350 Nm griezes momentu.

Volvo XC60

Vairāk informācijas

volvocars.com lapā latviešu valodā

Volvo XC60

Brošūra

Volvo XC60 brošūra angļu valodā