Volvo Car Genuine Service

Mēs zinām, kas ir svarīgs

Apmeklējot Volvo remontdarbnīcu, jūs varat sagaidīt nepārspējamu kompetenci un kvalitāti. Ļaujot jums mierīgi atpūsties, zinot, ka jūsu Volvo darbosies tā, kā tam jādarbojas.

Mūsu remontdarbnīcas nodrošina daudz vairāk nekā tikai tehnisko apkopi. Jums būs garantēts sirdsmiers, jo zināsiet, ka jūsu automobiļa apkope ir Volvo speciālistu ziņā, kuri izmanto Volvo Car oriģinālās rezerves daļas. Mēs piedāvājam arī bezmaksas programmatūras atjauninājumus, automobiļa mazgāšanu un Personīgo servisa tehniķi. Vēl pieejamas arī citas papildu iespējas jūsu apmeklējuma ērtībām un gandarījumam par to.

vps

Personīgais servisa tehniķis

Jūsu Personīgais servisa tehniķis atbildēs uz visiem jautājumiem, kas jums varētu rasties, un sniegs atbalstu brīdī, kad tas ir nepieciešams.

software

Programmatūras atjauninājumi

Mēs pastāvīgi uzlabojam mūsu automobiļu programmatūru. Volvo Car oriģinālajā servisā (Volvo Car Genuine Service) ietilpst programmatūras atjauninājumi – tas nozīmē, ka jūsu automobilis var kļūt nedaudz labāks pēc katras apkopes.

wash

Automobiļa mazgāšana

Ir patīkami saņemt tīru un nomazgātu automobili. Mēs veiksim jūsu Volvo mazgāšanu pēc katras tehniskās apkopes.

volvoassistance

Volvo Assistance

Volvo Assistance nodrošina palīdzību bojājumu gadījumā un pārliecību 24 stundas diennaktī. Pēc katras apkopes mēs pagarināsim jūsu Volvo Assistance pakalpojumu par vienu gadu, neiekasējot papildu maksu.

Servisa maiņas transportlīdzeklis

Kamēr mūsu speciālisti rūpēsies par jūsu automobili, mēs piedāvāsim alternatīvu transportlīdzekli, lai jūs varētu tikt galā ar saviem ikdienas pienākumiem.

Ļaujiet mūsu speciālistiem parūpēties par jūsu Volvo. Viņi piedāvās jums arī programmatūras atjauninājumus, automobiļa mazgāšanu un citas iespējas.

Mēs zinām, kas ir svarīgs
Volvo Car Genuine Service nodrošinās, ka jūsu automobilis darbosies tā, kā jūs to sagaidāt
Personīgais servisa tehniķis
Programmatūras atjauninājumi, automobiļa mazgāšana un citas iespējas