Volvo atbalsta

Ir cilvēki un organizācijas, kas savā jomā ir sasnieguši izcilību vai arī neatlaidīgi uz to tiecas. Tā ir iespēja ņemt piemēru arī mums, tāpēc ar dažiem no viņiem sadarbojamies īpaši.

Žagarkalns

Jau vairākus gadus Volvo ir slēpošanas un snovošanas parka Žagarkalns partneri Cēsīs. Mēs augstu vērtējam trašu personāla ieguldīto darbu gan atbilstoša drošības līmeņa nodrošināšanā, gan veselīga un aktīva dzīvesveida popularizēšanā ģimenēm. Volvo Bērnu Parks piedāvā drošu bērnu un iesācēju apmācību atraktīvu un profesionālu instruktoru pavadībā, lai visa ģimene var ziemas priekus izbaudīt kopīgi un nebaidoties par kļūmēm lielajās trasēs. Ir taču daudz interesantāk apgūt iemaņas kopā ar citiem mazajiem slēpotājiem, iegūt jaunus draugus un daudz pozitīvu emociju!

Žagarkalns instruktori ir starptautiski sertificēti un ideāli pārzina ikvienu slēpošanas un snovošanas niansi. Pat tad, ja vairs it nemaz neesat bērns, bet vēlme iemācīties slēpot vai snovot ir, šī būs īstā vieta!

www.zagarkalns.lv

Grupa Instrumenti

Kopš 2012. gada vasaras esam grupas Instrumenti atbalstītāji transporta jautājumos. Zemeslodes, Pilnīgi viens, Life jacket under your seat, Heartcore un daudzu citu brīnišķīgu dziesmu autori Jānis Šipkēvics un Reinis Sējāns saņēmuši lietošanā jaunus Volvo XC60, ko izmantot radošās, koncertdarbības un citu grupas ikdienas vajadzību nodrošināšanai. Vai Jūs zinājāt, ka Volvo XC60 bagāžniekā var ērti ievietot profesionālo sintezatoru ar visu kasti?

Mēs priecājamies par katru Instrumenti sasniegumu un jaunu skaņdarbu, jo uzņēmumā strādā daudzi grupas fani. Apbrīnojam viņu spējas radīt ārkārtīgi skaistu, neparastu un modernu mūziku tepat Latvijā. Un prieks, ka to novērtē arī citi – Instrumenti saņēmuši Latvijas Mūzikas Ierakstu gada balvu par labāko mūzikas video, labāko albumu, labāko debiju, labāko koncertieraksta video, bet par labāko dziesmu - pat trīs gadus pēc kārtas. Novērtēta ir arī Jāņa un Reiņa stila izjūta, piešķirot Latvijas Stila un Modes balvu 2011 kā stilīgākajai mūziķu grupai.

Volvo patīk piedalīties Instrumenti ikdienas gaitās un sajūta, ka esam mazliet palīdzējuši radīt atkal ko jaunu!

www.instrumenti.in

Latvijas Nacionālais Simfoniskais orķestris

Jau daudzus gadus Volvo atbalsta Latvijas Nacionālo Simfonisko Orķestri (LNSO). Slaveni diriģenti un mūziķi tagad tiek vadāti ar Volvo XC60.

Par LNSO izpildījuma augsto kvalitāti šaubas laikam nerodas nevienam. Pieminēsim kaut vai fascinējošo Garanča & Šišons. LNSO Jaungada Gala koncertu, brīnišķīgos kamermūzikas koncertus un LeNeSons bērnu pasākumus. Mums nebūtu tik daudz vietas, lai uzskaitītu visas atzinības balvas, ko regulāri saņem LNSO un tā mākslinieki. Priecājamies, ka orķestrim izdevies apvienot tik daudz talantīgu Latvijas mūziķu, kā vijolniekus Raimondu Ozolu, Sandi Šteinbergu, Darju Smirnovu, flautisti Ditu Krenbergu, trompetistu Andri Ābelīti, sitaminstrumentu virtuozus Rihardu Zaļupi, Edgaru Saksonu, Elīnu Endzeli un daudzus citus. LNSO koncertējis kopā ar neskaitāmiem slaveniem dažādu žanru solistiem - Elīnu Garanču, Natāliju Gūtmani, Aleksandru Kņazevu, Maiju Kovaļevsku, Gidonu Krēmeru, Mišu Maiski, Dāvidu Oistrahu, Vadimu Repinu, Svjatoslavu Rihteru, Mstislavu Rostropoviču, Egilu Siliņu, Vestardu Šimkus, Baibu Skridi un citiem. Tāpat LNSO var lepoties ar izciliem diriģentiem – vairākus gadus orķestri vadīja Karels Marks Šišons, bet sadarbība bijusi arī ar Leo Blehu, Valēriju Gergijevu, Marisu Jansonu, Kristianu Jervi, Nēmi Jervi, Pāvo Jervi, Kirilu Kondrašinu, Kurtu Mazuru, Andri Nelsonu, Kšištofu Penderecki, Genādiju Roždestvenski, Leonardu Slatkinu, Igoru Stravinski, Juriju Simonovu, Vasiliju Sinaiski un Brunu Valteru.

Lai kurā pasaules koncertzālē uzstātos LNSO, tas ir sniegums, kas pārsteidz, iedvesmo un izstaro kvalitāti. Orķestra repertuārā ietilpst gan klasikas pērles, gan moderni skaņdarbi un mūzika no filmām.

Ja arī Jūs vēlaties klātienē apmeklēt LNSO koncertus, lūdzu, sazinieties ar mums un Volvo Jums nodrošinās ielūgumus. Iesakām to darīt laikus, jo ielūgumu skaits ir ierobežots, bet orķestra cienītāju netrūkst.

www.lnso.lv

Latvijas jaunatklāšanas raidījums Te!

Vides Filmu Studijas veidotie raidījumi izceļas ar vitalitāti un jaunām idejām. Tāpēc raidījuma Te! varoņi atklāt Latviju no jauna dodas tieši ar Volvo automobili.

Te!mobilis kopā ar filmēšanas komandu pabijs jau daudzās mūsu zemes vietās un palīdzējis skatītājiem ieraudzīt neparastas lietas un nodarbošanās. Arī jaunajā sezonā Marta Selecka, Gustavs Terzens, Uģis Olte un pārējā komanda sēdīsies Volvo, lai atkal atrastu un parādītu citiem to, ko nemaz nebijām iedomājušies meklēt tepat Latvijā!

Visus pirmās sezonas raidījumus varat noskatīties šeit: http://www.nomad.lv/?cat=1686

www.vfs.lv