Volvo atbalsta

Ir cilvēki un organizācijas, kas savā jomā ir sasnieguši izcilību vai arī neatlaidīgi uz to tiecas. Tā ir iespēja ņemt piemēru arī mums, tāpēc ar dažiem no viņiem sadarbojamies īpaši.

Latvijas Nacionālais Simfoniskais orķestris

Jau desmito gadu Volvo atbalsta Latvijas Nacionālo Simfonisko Orķestri (LNSO). Slaveni diriģenti un mūziķi tagad tiek vadāti ar Volvo S90.

Par LNSO izpildījuma augsto kvalitāti šaubas laikam nerodas nevienam. Pieminēsim kaut vai fascinējošo Garanča & Šišons. LNSO Jaungada Gala koncertu, brīnišķīgos kamermūzikas koncertus un LeNeSons bērnu pasākumus. Mums nebūtu tik daudz vietas, lai uzskaitītu visas atzinības balvas, ko regulāri saņem LNSO un tā mākslinieki. Priecājamies, ka orķestrim izdevies apvienot tik daudz talantīgu Latvijas mūziķu, kā vijolniekus Raimondu Ozolu, Sandi Šteinbergu, Darju Smirnovu, flautisti Ditu Krenbergu, trompetistu Andri Ābelīti, sitaminstrumentu virtuozus Rihardu Zaļupi, Edgaru Saksonu, Elīnu Endzeli un daudzus citus. LNSO koncertējis kopā ar neskaitāmiem slaveniem dažādu žanru solistiem - Elīnu Garanču, Natāliju Gūtmani, Aleksandru Kņazevu, Maiju Kovaļevsku, Gidonu Krēmeru, Mišu Maiski, Dāvidu Oistrahu, Vadimu Repinu, Svjatoslavu Rihteru, Mstislavu Rostropoviču, Egilu Siliņu, Vestardu Šimkus, Baibu Skridi un citiem. Tāpat LNSO var lepoties ar izciliem diriģentiem – vairākus gadus orķestri vadīja Karels Marks Šišons, bet sadarbība bijusi arī ar Leo Blehu, Valēriju Gergijevu, Marisu Jansonu, Kristianu Jervi, Nēmi Jervi, Pāvo Jervi, Kirilu Kondrašinu, Kurtu Mazuru, Andri Nelsonu, Kšištofu Penderecki, Genādiju Roždestvenski, Leonardu Slatkinu, Igoru Stravinski, Juriju Simonovu, Vasiliju Sinaiski un Brunu Valteru.

Lai kurā pasaules koncertzālē uzstātos LNSO, tas ir sniegums, kas pārsteidz, iedvesmo un izstaro kvalitāti. Orķestra repertuārā ietilpst gan klasikas pērles, gan moderni skaņdarbi un mūzika no filmām.

Ja arī Jūs vēlaties klātienē apmeklēt LNSO koncertus, lūdzu, sazinieties ar mums un Volvo Jums nodrošinās ielūgumus. Iesakām to darīt laikus, jo ielūgumu skaits ir ierobežots, bet orķestra cienītāju netrūkst.

www.lnso.lv

Latvijas jaunatklāšanas raidījums Te!

Vides Filmu Studijas veidotie raidījumi izceļas ar vitalitāti un jaunām idejām. Tāpēc raidījuma Te! varoņi atklāt Latviju no jauna dodas tieši ar Volvo automobili.

Te!mobilis kopā ar filmēšanas komandu pabijs jau daudzās mūsu zemes vietās un palīdzējis skatītājiem ieraudzīt neparastas lietas un nodarbošanās. Arī jaunajā sezonā Marta Selecka, Gustavs Terzens, Uģis Olte un pārējā komanda sēdīsies Volvo, lai atkal atrastu un parādītu citiem to, ko nemaz nebijām iedomājušies meklēt tepat Latvijā!

Visus pirmās sezonas raidījumus varat noskatīties šeit: http://www.nomad.lv/?cat=1686

www.vfs.lv