Kā sazināties ar VOLVO ASSISTANCE?

Latvijā zvaniet: 800 070 77

Citās valstīs zvaniet: +371 661 008 21

VOLVO ASSISTANCE pakalpojums garantijas laikā iekļauj ne tikai palīdzību uz ceļa un salūzušā auto transportēšanu līdz tuvākajam dīlera servisam, bet arī vadītāja un 4 pasažieru nogādāšanu mājās ar taksomentru, vilcienu, nomas auto vai lidmašīnu. Pakalpojums darbojas kā Latvijas, tā arī Eiropas teritorjā - VOLVO ASSISTANCE parūpēsies par Jums, Jūsu pasažieriem un automobili, lai Jūs atkal varētu turpināt ceļu.

Palīdzība negadījumā

Izvēloties Volvo, Jūs esat izvēlējušies augstākā līmeņa drošību un braukšanu bez problēmām.

Mēs uzskatām, ka Volvo īpašnieks ir pelnījis pašu labāko, un darām visu, lai Jūs būtu pasargāti arī no automašīnas bojājumiem un dažādiem negadījumiem. Mēs rūpējamies par Jums, lai kas arī notiktu.

VOLVO ASSISTANCE ir bezmaksas palīdzības programma, ko Jums piedāvā Volvo gadījumā, ja Jūsu auto salūzt uz ceļa. Pakalpojums pieejams 3 gadus (var atšķirties reģionos) pēc auto iegādes un reģistrācijas.

Palīdzība tiek nodrošināta auto vadītājam un 4 pasažieriem (Volvo XC90 gadījumā – 6 pasažieriem). Palīdzība attiecas arī uz automašīnas treileri vai furgonu.

VOLVO ASSISTANCE Jūs sargās 24 stundas dienā, 365 dienas gadā. Lai kur Jūs būtu – savā valstī, ceļojumā pa Eiropu vai mājās, zvaniet uz mūsu bezmaksas tālruni (starptautiskais pieslēgums par vietējo tarifu) un mēs sniegsim atbalstu, cik ātri vien iespējams.

Ko sedz Volvo assistance?

JŪS VARAT ZVANĪT VOLVO ASSISTANCE ŠĀDOS GADĪJUMOS

 • Mehāniski vai elektriski bojājumi.
 • Degvielas problēmas: automobilim beigusies degviela, nepareiza vai piesārņota degviela.
 • Atslēgu problēmas: pazudušas, salūzušas vai automašīnā ieslēgtas automašīnas atslēgas.
 • Riepu problēmas: riepas plīsums, tukša riepa.
 • Nosēdies akumulators.
 • Ceļu satiksmes negadījums, pēc kura transporta līdzeklis nav braucams.
 • Zādzības mēģinājums vai vandālisms, pēc kura trasnsporta līdzeklis nav braucams.
 • Zādzība (transporta līdzeklis ir nozagts).
 • Ugunsgrēks.

Ko piedāvā VOLVO ASSISTANCE?

Pēc Volvo palīdzības operatora konsultācijas:

JŪSU AUTOMAŠĪNAI

 • Remonts uz ceļa.
  Mēs centīsimies salabot Jūsu auto uz vietas, lai Jūs varētu turpināt braucienu. Ja nevarēsim to izdarīt uzreiz, evakuēsim Jūsu auto līdz tuvākajai Volvo darbnīcai vai arī līdz Jūsu Volvo darbnīcai, ja tā atradīsies ne tālāk par 80 km.

JUMS

Ja Jūsu auto ir jānogādā Volvo darbnīcā un to nebūs iespējams salabot 4 stundu laikā vai tajā pašā dienā:

 • Turpiniet ceļojumu:
  • – ar taksometru, ja attālums līdz Jūsu mājām ir mazāks par 80 km, līdz 50 eiro.
  • – ar īres automašīnu, līdz 3 darba dienām /reģionos var atšķirties/. (CSN, zādzības vai vandalisma gadījumā – pakalpojums tiek nodrošināts tikai vienu dienu. Lūdzu, sazinieties ar savu apdrošinātāju par atlīdzību).
  • – ar vilcienu, pirmās klases biļetes visiem pasažieriem, līdz 600 eiro par personu.
  • Vai, ja ceļojums ar vilcienu pārsniedz 6 stundas:
   – ar lidmašīnu – ekonomiskās klases biļete, līdz 600 eiro par personu. (CSN, zādzības vai vanda lisma gadījumā, tiek piedāvāts tikai vilciens.)

VAI

 • Nakšņošana viesnīcā.

Ja attālums līdz Jūsu mājām ir vairāk nekā 80 km, noīrējiet istabu viesnīcā un gaidiet kamēr Jūsu auto tiek salabots. Mēs apmaksāsim Jūsu uzturēšanos viesnīcā līdz 4 naktīm, līdz 100 eiro (neieskaitot PVN) par vienu cilvēku un nakti, visiem pasažieriem. (CSN, zādzības vai vandālisma gadījumā mēs piedāvājam vienas dienas izmaksu kompensāciju. Lūdzu, sazinieties ar savu apdrošinātāju par atlīdzību.)

VOLVO ASSISTANCE ir piesaistīta automašīnai, nevis tās īpašniekam – tas, kurš brauc ar auto, var saņemt palīdzību. Lai saņemtu sīkāku informāciju par piedāvātajiem pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar VOLVO ASSISTANCE operatoriem, kas atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.

Papildu ieguvumi

TRANSPORTLĪDZEKĻA SAŅEMŠANA

Mēs apmaksāsim ceļa izdevumus personai, kas dosies saņemt salaboto automašīnu, ar taksometru, ja attālums būs mazāks par 80 km, līdz 50 eiro. Ja attālums līdz darbnīcai, kurā atrodas automašīna, ir lielāks par 80km, mēs apmaksāsim pirmās klases vilciena biļeti vai arī, ja ceļošanas laiks pārsniedz 6 stundas – ekonomiskās klases aviobiļeti, līdz 600 eiro.

TRANSPORTLĪDZEKĻA NOGĀDĀŠANA MĀJĀS

Ja automašīnu nebūs iespējams salabot 3 darba dienu laikā, Volvo apmaksās Jūsu auto nogādāšanu Jūsu izvēlētajā darbnīcā (arī treileri /furgonu), kā arī pasažieru nokļūšanu mājās pēc tiem pašiem noteikumiem, kas minēti punktā par transportlīdzekļa saņemšanu. Mēs samaksāsim arī par bagāžas un/vai dzīvnieku nogādāšanu klientam tuvākajā Volvo darbnīcā vai klienta mājās. Mēs nomaksāsim arī iespējamās autostāvvietas izmaksas Jūsu automašīnai (arī treilerim/furgonam), kamēr Jūs tai atbrauksiet pakaļ, līdz 100 eiro.

ZIŅOJUMU NOSŪTĪŠANA

Ja noticis nopietns negadījums, palīdzības centrs nodos steidzamas un/vai svarīgas ziņas Jūsu ģimenei, radiniekiem, darba devējam vai biznesa partneriem.

Izņēmumi – piedāvājumā neietilpst:

 • Automašīnas, kam nepieciešama kārtējā apkope.
 • Automašīnas, kam Volvo autorizēta darbnīca noteikusi apkopes pārbaudi vai remontu.
 • Vējstikla labošana. Šajā gadījumā mēs paziņosim par negadījumu Jūsu apdrošinātājam. Ja Jūsu automašīna nebūs braucama, Jums pienāksies papildus pakalpojumi, ko piedāvā Volvo palīdzība, vienas dienas garumā.
 • Medicīniskie pakalpojumi – ja Jūs nevarat turpināt ceļojumu slimības dēļ, lūdzu, sazinieties ar savu ceļojuma apdrošinātāju.
 • Nepārvaramas varas gadījumi.
 • Bojājumi, kas radušies nepareizas Volvo lietošanas rezultātā vai neoriģinālu aksesuāru vai detaļu lietošanas rezultātā.
 • Izmaksas, kas radušās no, piemēram, bagāžas bojājumiem, ienākumu zaudējumi.
 • Komercnolūkos lietotiem transportlīdzekļiem, piemēram, taksometriem, policijas automašīnām, autoskolu automašīnām un īres automašīnām, tiek apmaksāta tikai remonts uz ceļa, transportlīdzekļa evakuēšana un transportlīdzekļa izcelšana atpakaļ uz ceļa.

KO DARĪT, KAD ZVANIET VOLVO ASSISTANCE

 • Novietojiet automašīnu pēc iespējas drošākā vietā un uzlieciet brīdinājuma trijstūri, ja nepieciešams.
 • Uzvelciet drošības vesti un pārliecinieties, ka Jūs un pasažieri atrodaties drošā vietā ārpus automašīnas.
 • Sagatavojiet atgādinājuma kartīti, kad zvaniet Volvo palīdzībai. Uz kartītes jābūt norādītam gan Jūsu automašīnas reģistrācijas numuram, gan Jūsu Volvo VIN (transportlīdzekļa identifikācijas numurs). Ja VIN nav norādīts uz kartītes, Jūs to atradīsiet uz plāksnītes skatoties uz paneli caur vējstiklu vadītāja pusē, vai arī nospiežot pogu My car viduskonsoles paneļa labajā pusē, izvēloties sadaļu Settings – Information – VIN number.
 • Ja Jūsu Volvo ir ierīkota Volvo On Call funkcija, nospiediet Volvo On Call pogu.
 • Ja Jums nav Volvo On Call, zvaniet uz VOLVO ASSISTANCE telefona numuru, kas norādīts uz atgādinājuma kartiņas un nosauciet zvanu operatoram:
  • Jūsu vārdu
  • automašīnas reģistrācijas numuru un VIN
  • automašīnas modeli un krāsu
  • Jūsu atrašanās vietu, cik vien detalizēti iespējams
  • mobilā tālruņa numuru, pa kuru Jūs var sazvanīt
VOLVO ASSISTANCE operators atbildēs uz Jūsu jautājumiem par palīdzību un iekļautajiem pakalpojumiem.

JA JŪSU AUTOMAŠĪNAI IR PIESLĒGTS VOLVO ON CALL PAKALPOJUMS

Izmantojot modernās GPS tehnoloģijas kopā ar automašīnas bezvadu tehnoloģijām, Volvo On Call palīdzēs Jums 24/7/365 gandrīz visā Eiropā, arī automašīnas bojājumu gadījumā. Gan nelielu neērtību gadījumā, gan kritiskā situācijā, vienkārši nospiediet izsaukuma pogu. Brīdinājums ar Jūsu precīzu atrašanās vietu tiks nosūtīts uz tuvāko zvanu centru, un Jūs tiksiet savienots ar profesionāli, kas palīdzēs atrisināt Jūsu problēmu. Operators zina, kur jūs atrodaties un var uzreiz nosūtīt Jums palīdzību*).

*Pārliecinieties, ka esat apmaksājuši Volvo On Call pakalpojuma abonementu un ka tas ir derīgs.

Valstis, kurās darbojas VOLVO ASSISTANCE

Andora, Austrija, Beļģija, Bosnija-Hercegovina, Bulgārija, Horvātija, Kipra*, Čehija, Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Maķedonija, Vācija, Gibraltārs, Grieķija, Ungārija, Īrija, Itālija, Latvija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga, Malta, Monako, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Sanmarīno Republika, Rumānija, Krievija**, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Turcija, Lielbritānija.

* Tikai Kipras grieķu teritorijā.
** Palīdzība Krievijā tikai Sanktpēterburgas, Maskavas, Rostovas pie Donas, Toljati, Permas reģionos: 50 km rādiusā no pilsētas robežas.

VOLVO ASSISTANCE
Latvijā zvaniet: 800 070 77
Citās valstīs zvaniet: +371 661 008 21
Iesakām saglabāt šo tālruņa numuru Jūsu mobilajā tālrunī.