Mans Volvo žurnāls

Vinter 2016

LAIMES ZEMES MEKLĒJUMOS

Mūsdienās patiesi greznu dzīvi nespēj sniegt tikai bagātības vien. Mūsdienu greznībai nepieciešams arī laiks, sirdsmiers un jo īpaši – laime. Bet kas tad mums sniedz sirdsmieru un kas mūs dara laimīgus? Lai varētu arī turpmāk izstrādāt tādus automobiļus, kuri palīdzētu Volvo īpašniekiem dzīvot bezrūpīgāk, ražotāji – Volvo Cars cenšas atbildēt uz šiem jautājumiem. Mēs iekāpām XC90 un devāmies uz Islandi laimes meklējumos.

KOMFORTA MĀKSLA

Jaunākajos Volvo automobiļu modeļos mūsu dizaineri pārvērtuši komfortu par mākslas formu un radījuši greznus, ergonomiskus salonus, kas spēj uzlabot jūsu pašsajūtu un, protams, arī prieku par savu Volvo. No sēdekļiem, kas braukšanas laikā masē vadītāja muguru, līdz vismūsdienīgākajai gaisa kondicionēšanai, kas nodrošina tīru un veselīgu klimatu auto salonā, – mēs darām visu iespējamo, lai, sēžot pie stūres, jūs justos droši un patīkami.

VOLVO – SABIEDROTAIS UZ MŪŽU

CO2 izmešu apjoma samazināšana un klimata pārmaiņu apturēšana ir grūts uzdevums, taču vienlaikus arī izdevība tehnisku jauninājumu radīšanai. Volvo Cars ir senas tradīcijas tādu auto sistēmu un funkciju izstrādē, kas sniedz labumu visai sabiedrībai kopumā. Mūsu automobiļi ir izstrādāti ilgai, ilgai uzticamai kalpošanai, līdz beidzot pienāk laiks nodot tos pārstrādei, lai sāktos jauns Volvo dzīves cikls.

IEDVESMOTS

Mūsdienās gudrās pilsētas, kur informācijas un komunikāciju tehnoloģijas integrētas ikdienas dzīvē, lai tā varētu ritēt raitāk, pārvērtīs arī lielpilsētu satiksmi. Bet kāda ir jūsu Volvo vieta šajā drosmīgajā jaunajā pasaulē? Sniegsim ieskatu jaunāko Volvo modeļu izstrādē, lai parādītu, kā tie tiek integrēti ar jauno, inteliģento vidi. Uzzināsiet arī, kā šī integrācija padarīs ikviena dzīvi drošāku, vienkāršāku un ērtāku.Download

Sommar 2016

DABAS SACERĒJUMS

Daudzus gadus mākslinieki, autori, politiķi un lmu veidotāji devušies uz Zviedrijas salu Gotlandi, lai meklētu iedvesmu. Mūziķe Amanda Bergmane uzaicināja mūs, lai meklētu Gotlandes perfekto skaņu.

VOLVO KORPORATĪVAIS INOVĀCIJU BIROJS

Kā būtu, ja pastāvētu veids, kā uzzināt, kad nepieciešams nomainīt kādu konkrētu jūsu automobiļa detaļu – neapmeklējot remontdarbnīcu? Šī ir tikai viena no inovācijām, ko šobrīd testē Volvo Korporatīvais inovāciju birojs.

ČIKĀGAS STĀSTI, BRAUCOT XC90

Mans Volvo žurnāls nesen devās uz Čikāgu un izbaudīja vējainās pilsētas šarmu no paša labākā skatu punkta: Volvo XC90 pasažieru sēdekļa. Vietējo iedzīvotāju pavadībā mēs atklājam Čikāgas lepno Zviedrijas mantojumu.

MŪSU LOGS UZ PASAULI

Brīvības sajūta, piedzīvojuma iespējamība un prieks, kas rodas, dzīvojot šodienā. Tas ir tas, ko vēlamies saņemt no mūsu automobiļiem. Mūsu acis ir pievērstas atslēgām. Mēs skatāmies uz to, kā mūsu Volvo var sniegt pilnīgi jaunu perspektīvu dzīvei pie stūres.Download

Vinter 2015

NO MEKSIKAS SŪTĪTIE SKŪPSTI

Majestātiskā ainava un ziemeļblāzmas ārpasaulīgā deja ir tikai divi no iemesliem, kādēļ cilvēki apmeklē Ziemeļnorvēģijas pilsētu Tromsi. Taču, kas tiem liek palikt 70 000 lielā kopienā, ko šobrīd sastāda pat vairāk nekā 120 tautības?

IESKATS JŪSOS – AIZKULISĒS

Ja jūs mūsdienās vēlaties doties savās dienas gaitās, nesaskaroties ar citiem cilvēkiem, jūs to varat. Taču, kas attiecas uz automobiļa aprīkojuma attīstīšanu, lai tas atbilstu digitālā laikmeta prasībām, cilvēku mijiedarbība joprojām ir ļoti svarīga.

KOPRAŽOJUMS

Mūzikas industrijā tas nav nekas jauns, kad dažādu žanru mūziķi apvienojas, lai radītu mūziku. Taču tagad negaidītas sadarbības kļūst par lieliem jaunumiem arī biznesa pasaulē; jauna, drosmīga sadarbības pasaule un kopražošana, meklējot paliekošus panākumus.

ZIEMEĻBLĀZMA

  1. gada novembrī Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā tika uzstādīts jauns rekords. Kopsummā ar tikai piecām saulainām stundām, novembris kļuva par tumšāko mēnesi vairāk nekā simts gadu laikā. Tādēļ tam nevajadzētu būt pārsteigumam, ka mēs – skandināvi – mīlam gaismu visās tās izpausmēs.


Download

Sommar 2015

STOKHOLMAS SUPERMĀRKETS

Dodamies Stokholmas vietējo amatu meistaru meklējumos un atklājam tradīciju un lietpratīgas amatniecības pasauli, kurā vērtīgākā valūta ir kvalitāte.

DRIVE ME PROJEKTS

Volvo Drive Me projekta autors ir Markuss Rothofs. Viņš bija ar mieru sniegt nelielu ieskatu tajā, kā pašbraucēji automobiļi mums palīdzēs vēl labāk izmantot savu laiku ceļā.

DZĪVE KLUSĀ IELĀ

Laiks pacelt enkuru, pacietīgi nolaist ūdenī omāru murdus un ļaut aiztecēt stundām un minūtēm, kamēr omāru zvejas diena ir izbaudīta pilnībā.

LAIMĪGĀ ĪPAŠNIECE NR. 994

Mēs tikāmies ar Norvēģijas kriminālžanra karalieni un Volvo īpašnieci Nr. 994, Anni Holtu, lai uzzinātu visu par viņas pēdējo piedzīvojumu. Par viņas absolūti jaunā XC90 meklējumiem.Download