Mūsa Motors Rīga

SIA Mūsa Motors Rīga dibināta 1993. gada novembrī un šajā pašā gadā arī kļuva par autorizētu Volvo dīleri. Nākamajā -1994. gadā, uzņēmums ieguva tiesības pārstāvēt arī Renault markas automobiļus, 2006. gadā - Dacia zīmolu. Pašlaik Mūsa Motors Rīga ir viens no veiksmīgākajiem un stabilākajiem automašīnu tirgotājiem Latvijā, piedāvājot trīs zīmolu jauno automobiļu pārdošanas, garantijas un pēcgarantijas servisa pakalpojumus, virsbūves remontus, aksesuāru un rezerves daļu, kā arī lietotu auto tirdzniecību.

Uzņēmuma sniegtos pakalpojumus klienti var saņemt abos Daugavas krastos – K. Ulmaņa gatvē 5, kur atrodas Renault un Dacia tirdzniecības salons, serviss visiem trijiem pārstāvētajiem zīmoliem, rezerves daļu un aksesuāru veikals, kā arī virsbūvju nodaļa, un Skanstes ielā 33, kur atrodas Volvo salons, serviss, rezerves daļu un aksesuāru veikals. Skanstes ielā 33 izvietota arī lietoto automobiļu nodaļa, kuras piedāvājumā regulāri ir ap 150 automašīnām.

Mūsa Motors Rīga autobiznesā darbojas jau vairāk nekā 30 gadu. Pašlaik tajā strādā ap 100 darbinieku, no kuriem lielākā daļa nodarbināta tieši dažādās servisa nodaļās. Visi mehāniķi un pieņēmēji ir izgājuši attiecīgā zīmola apmācības kursus un viņu zināšanas tiek regulāri papildinātas ar jaunāko teorētisko informāciju un praktiskajiem risinājumiem. Tāpat kā servisa darbinieki, arī tirdzniecības konsultanti ir beiguši gan pārdošanas, gan Volvo produktu kursus. Viņu zināšanas tiek papildinātas vairākas reizes gadā gan Latvijā, gan Volvo organizētās apmācībās ārvalstīs. Mūsa Motors Rīga ir zems darbinieku mainības līmenis un daudz speciālistu, kas šeit strādā jau 5 līdz pat 20 gadus.

Pateicoties uzņēmuma komandas profesionalitātei un ieguldītajam darbam, Mūsa Motors Rīga ieguvis daudzus uzticamus un lojālus klientus, kas Volvo automobiļus savām personīgajām un kompānijas vajadzībām izvēlas jau ilgus gadus.

Priecāsimies redzēt Mūsa Motors Rīga arī Jūs!