VOLVO ON CALL

Volvo On Call savienojuma pakalpojums sniedz iespēju pastāvīgi sazināties ar savu Volvo, ļaujot automobili kontrolēt ar viedierīcē vienkārši lejupielādējamu lietotni. Tā ļauj pirms iesēšanās savā Volvo pārliecināties, kāda ir temperatūra pie automobiļa, iedarbināt dzinēju, ieslēgt priekšapsildi, pārliecināties, cik daudz degvielas ir tvertnē, cik atlicis laika līdz nākamajai apkopei, kā arī atslēgt un aizslēgt automobiļa durvis. Volvo On Call ļauj nosūtīt galamērķi no viedierīces uz automobiļa navigācijas sistēmu, kā arī, ja ir vēlēšanās, veikt braucienu dienasgrāmatu (Driving journal). Tā (delete tev)palīdzēs atrast savu automobili blīvi aizpildītā autostāvvietā. Sistēmai var pievienot vairākus lietotājus. Volvo On Call sniedz iespēju izveidot savā Volvo Wi-Fi bezvadu interneta tīklu, izmantojot SIM karti, kas ir savienota ar sistēmā integrētu 3G antenu. Tā tiek nodrošināts pastāvīgs savienojums, kas ir vienlīdz ātrs un uzticams.

Saņemt pieeju pakalpojumiem, piemēram, ārkārtas palīdzībai, palīdzībai uz ceļa, paziņojumam par zādzību un nozagta automobiļa izsekošanai, var, piekļūstot šīm funkcijām ar Volvo On Call lietotni un automobilī esošajiem taustiņiem SOS un ON CALL. Ja automobilis ir iekļuvis avārijā un atveras drošības spilveni, Volvo automātiski veic zvanu uz 112 trauksmes centru, caur kuru, izmantojot GPS, vadītājam tiek nosūtīta palīdzība, ja nepieciešams.

Sensus Connect kopā ar Volvo On Call pārvērš automobili iespaidīgā informācijas un izklaides centrā. Ar to palīdzību var atrast reālā laika satiksmes informāciju (RTTI), brīvas stāvvietas, jaunus restorānus galamērķī, straumēt iecienīto mūziku un darīt daudz ko citu. Servisa rezervēšana un, jo īpaši, pakalpojumu attālināta atjaunināšana, piemēram, navigācijas karšu atjaunināšanas iespēja, sniedz klientiem papildu iespējas. Pastāvīgi tiek pievienotas jaunas Sensus Connect lietotnes un funkcijas.

Volvo On Call ir pieejama standarta aprīkojumā visiem jaunajiem Mūsa Motors Rīga iegādātajiem Volvo ar 2019. modeļa gadu (izņ. Volvo V40 un Volvo V40 Cross Country, kuriem šī funkcija tiek aktivizēta par papildu samaksu). Volvo On Call iespēja ir arī daļai iepriekšējo modeļu, un, ja tā vēl nestrādā, pēc Jūsu vēlmes Mūsa Motors Rīga to aktivizēs bez maksas. Mūsa Motors Rīga pārstāvniecībā uzzināsiet, vai Jūsu Volvo ir Volvo On Call.

Automobiļiem ar Volvo On Call funkciju, kas nav iegādāti pie Volvo oficiālā pārstāvja jeb Mūsa Motors Rīga, šobrīd nav iespējama funkcijas aktivizēšana Latvijā.

Volvo īpašnieks ar Volvo On Call lietotnes palīdzību var vadīt savu automobili ar iPhone, Android, Windows Phone viedtālruņiem, Apple Watch un Android Wear viedpulksteņiem, viedo Flick taustiņu, Apple un Windows planšetdatoriem, Windows 10 stacionārajiem datoriem. Lietotnes pēdējā versija strādā ar operāciju sistēmām iOS10, Android 5 un Windows 10. Lasi vairāk par dažādām Volvo On Call iespējām support.volvocars.com