VOLVO CARS

Volvo Cars savienojuma pakalpojums sniedz iespēju pastāvīgi sazināties ar savu Volvo, ļaujot automobili kontrolēt ar viedierīcē vienkārši lejupielādējamu lietotni. Tā ļauj pirms iesēšanās savā Volvo pārliecināties, kāda ir temperatūra pie automobiļa, iedarbināt dzinēju, ieslēgt priekšapsildi, pārliecināties, cik daudz degvielas ir tvertnē, cik atlicis laika līdz nākamajai apkopei, kā arī atslēgt un aizslēgt automobiļa durvis. Volvo Cars ļauj nosūtīt galamērķi no viedierīces uz automobiļa navigācijas sistēmu, kā arī, ja ir vēlēšanās, veikt braucienu dienasgrāmatu (Driving journal). Tā palīdzēs atrast automobili blīvi aizpildītā autostāvvietā. Sistēmai var pievienot vairākus lietotājus. Volvo Cars sniedz iespēju izveidot savā Volvo Wi-Fi bezvadu interneta tīklu, Izmantojot SIM karti, kas ir savienota ar sistēmā integrētu 3G antenu. Tā tiek nodrošināts pastāvīgs savienojums, kas ir vienlīdz ātrs un uzticams.

Saņemt pieeju pakalpojumiem, piemēram un ārkārtas palīdzībai, var, piekļūstot šīm funkcijām ar Volvo Cars lietotni un automobilī esošajiem taustiņiem SOS un ON CALL. Ja automobilis ir iekļuvis avārijā un atveras drošības spilveni, Volvo automātiski veic zvanu uz 112 trauksmes centru, caur kuru, izmantojot GPS, vadītājam tiek nosūtīta palīdzība, ja nepieciešams.

Sensus Connect kopā ar Volvo Cars pārvērš automobili iespaidīgā informācijas un izklaides centrā. Ar to palīdzību var atrast reālā laika satiksmes informāciju (RTTI), brīvas stāvvietas, jaunus restorānus galamērķī, straumēt iecienīto mūziku un darīt daudz ko citu.

Volvo Cars ir pieejama standarta aprīkojumā visiem jaunajiem Mūsa Motors Rīga iegādātajiem Volvo ar 2019. modeļa gadu (izņemot Volvo V40 un Volvo V40 Cross Country, kuriem šī funkcija tiek aktivizēta par papildu samaksu). Volvo On Call iespēja ir arī daļai iepriekšējo modeļu, un, ja tā vēl nestrādā, pēc Jūsu vēlmes Mūsa Motors Rīga to aktivizēs bez maksas (aktivizēšanā nav iekļauta abonēšanas maksa). Mūsa Motors Rīga pārstāvniecībā uzzināsiet, vai Jūsu Volvo ir Volvo Cars.

Automobiļiem ar Volvo On Call funkciju, kas nav iegādāti pie Volvo oficiālā pārstāvja jeb Mūsa Motors Rīga, šobrīd ir ierobežota funkcijas aktivizēšana Latvijā.

Volvo īpašnieks ar Volvo On Call lietotnes palīdzību var vadīt savu automobili ar iPhone, Android, Windows Phone viedtālruņiem, Apple Watch un Android Wear viedpulksteņiem, viedo Flick taustiņu, Apple un Windows planšetdatoriem, Windows 10 stacionārajiem datoriem. Lietotnes pēdējā versija strādā ar operāciju sistēmām iOS10, Android 5 un Windows 10. Lasi vairāk par dažādām Volvo On Call iespējām support.volvocars.com