VOLVO INDIVIDUĀLĀ APKALPOŠANA

Service by Volvo

Sveicam jūs vienkāršākā nākotnē
Volvo ir pirmais automobiļu ražošanas uzņēmums pasaulē, kurš izveidojis jauna tipa auto darbnīcas, kas palīdzēs klientiem atvieglot rūpes par automobili. Atsakoties no vecajām darba metodēm, mēs esam pieņēmuši jaunu stratēģiju tehniskās apkopes un remonta veikšanai auto darbnīcā. Tā kā mēs protam efektīvi strādāt komandās – līdzīgi kā auto sacensībās pit-stop –, darbu var paveikt ātrāk. Ja vēlaties, varat uzgaidīt mūsu atpūtas telpā, lai nebūtu divreiz jāmēro ceļš turp un atpakaļ. Jums būs arī norīkots savs tehniķis kā kontaktpersona. Mēs to dēvējam par Volvo individuālo apkalpošanu, kas ievērojami atvieglos un padarīs ērtāku jūsu automobiļa uzturēšanu.

Uzgaidiet atpūtas telpā
Mūsu darbnīcas pārveidotas, lai varētu labāk rūpēties ne tikai par automobiļiem, bet arī par cilvēkiem. Ierodoties mūsu darbnīcā, jūs laipni sagaidīs Viesistaba – ērta un mājīga atpūtas telpa, kur valda silta, koša un bezrūpīga gaisotne. Vēlreiz pārliecinoties, ka cilvēks vienmēr ir mūsu uzmanības centrā, šajā telpā varēsiet baudīt patīkamāku, stilīgāku un ērtāku noskaņu, nekā parasti mēdz būt automobiļu tirdzniecības uzņēmumos.
Šeit jūs varēsiet uzgaidīt, līdz darbs tiks paveikts. Nobaudīt tasi gardas kafijas, mierīgi pasēdēt un atpūsties, palasīt kādu avīzi vai žurnālu. Vai arī, izmantojot mūsu bezmaksas WiFi, pārbaudīt savu e-pastu vai nokārtot darba jautājumus. Ja vēlaties, varat izstaigāt tirdzniecības zāli un aplūkot jaunākos Volvo automobiļus. Varbūt radīsies vēlme doties demo braucienā? Droši vērsieties pie pārdošanas konsultanta.
Gaidot darba paveikšanu, jūs varēsiet lietderīgāk izmantot laiku, nekā divreiz braucot uz darbnīcu un atpakaļ. Un nemaz nepamanīsiet, kā pagājis laiks, kad automobilis atkal būs jūsu rīcībā. Vislabākajā tehniskajā kārtībā, gatavs kalpot jums ilgi un uzticami.

Jūsu tehniķis parūpēsies par visu
Jums tiks norīkots Individuālais servisa tehniķis, kurš rūpēsies par itin visām jūsu automobiļa vajadzībām. Šis speciālists rezervēs apmeklējumu, sagaidīs jūsu Volvo, veiks tehnisko apkopi vai remontu un pēc tam atgriezīs jums automobili, izstāstot par visiem paveiktajiem darbiem. Tas nozīmē, ka ikreiz, atvedot Volvo uz darbnīcu, jūs sagaidīs viens un tas pats jau pazīstamais darbinieks, kurš pazīst gan jūsu automobili, gan jūsu vēlmes. Speciālists, kuram jūs varat uzticēties un kurš no praktiskās pieredzes spēs atbildēt uz visiem jautājumiem, kādi jums var rasties. Vienkārši, ērti un droši.

AUTO ĪPAŠNIEKS BEZ LIEKĀM RŪPĒM
Mēs vēlamies atvieglot jums dzīvi arī vēl citādā ziņā. Piemēram, ikreiz, kad atvedīsiet savu Volvo uz regulāro tehnisko apkopi, mēs piedāvāsim pilnu pakalpojumu komplektu, ko dēvējam par Volvo Service 2.0. Tas nozīmē bezmaksas programmatūras atjauninājumus (kas katrā tehniskās apkopes reizē padarīs jūsu Volvo atkal mazliet labāku), alternatīvu transportu un automobiļa vispārējā stāvokļa bezmaksas pārbaudi. Vēl mēs arī nomazgāsim jūsu Volvo, norīkosim individuālu servisa kontaktpersonu un bez papildu maksas pagarināsim jūsu Volvo Assistance.
Papildus informācija atrodama ŠEIT.

Individuāls servisa tehniķis.
Jums tiks norīkots individuālais servisa tehniķis, kurš rezervēs apmeklējumu, sagaidīs jūsu Volvo, veiks tehnisko apkopi var remontu un, atgriežot automobili, izstāstīs par visiem paveiktajiem darbiem.

Alternatīvs mobilitātes risinājums.
Ja remonta laikā nevēlaties gaidīt, mēs centīsimies rast jums pieņemamu alternatīvu mobilitātes risinājumu.

Programmatūras atjauninājumi.
Mēs pastāvīgi veicam mūsu automobiļu programmatūras uzlabojumus. Lai gādātu, ka jūsu automobilis vienmēr ir aprīkots ar visjaunāko versiju, mēs atjauninām jūsu Volvo programmatūru katrā tehniskās apkopes reizē.

Volvo Assistance.
Volvo Assistance piedāvā 24/7 aizsardzību pret visām nelaimēm – no bojājumiem līdz atslēgu nozaudēšanai. Veicot Volvo Service 2.0, mēs bez papildu maksas pagarinām jūsu Volvo Assistance vēl par vienu gadu.

Tehniskā stāvokļa pārbaude
Mūsu meistarīgie tehniķi veiks jūsu automobiļa drošības sistēmu rūpīgu apskati un arī pārbaudīs akumulatora stāvokli. Drošības pēc, lai viss būtu skaidrs.

Auto mazgāšana.
Pēc katra Volvo Service 2.0 veikšanas mēs arī nomazgāsim jūsu Volvo. Tāpēc, lai, saņemot automobili, tas arī izskatītos tikpat lieliski, kā darbosies.

Volvo Genuine Service
Volvo Genuine Service (Volvo oriģinālo servisu) iespējams saņemt tikai un vienīgi īstā Volvo darbnīcā. Tikai pie mums – meistarīgu tehniķu, inovatīvu Volvo darba metožu un Volvo oriģinālo rezerves daļu unikāla kombinācija.

Service by Volvo
Iegādājoties Volvo, jūs kļūsiet par vislabāk aprūpēto autoīpašnieku. Lai kādas arī būtu automobiļa vajadzības, jūsu autorizētajā Volvo darbnīcā gādās par to un vienmēr parūpēsies, lai jūsu Volvo pastāvīgi būtu vislabākajā kārtībā. Mums ir sava servisa stratēģija – personiska, efektīva un vienlīdz draudzīga gan automobilim, gan tā īpašniekam. Mēs to dēvējam par Service by Volvo, un tā jums nodrošinās visu nepieciešamo visvienkāršākajā iespējamajā veidā.