Mūsa Motors Rīga

Kontakti

Laura Putniņa

Volvo tirdzniecības konsultante
Tālr.: 67043150
Laura.Putnina@mmg.lv

Kaspars Pilsētnieks

Volvo tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043150
Kaspars.Pilsetnieks@mmg.lv

Ivo Freimanis

Volvo tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043150
Ivo.Freimanis@mmg.lv

Edvīns Jākobsons

Volvo tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043150
Edvins.Jakobsons@mmg.lv

Lauris Ozoliņš

Vecākais Volvo tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043150
Lauris.Ozolins@mmg.lv

Jānis Gradkovskis

Volvo tirdzniecības asistents
Tālr.: 67043191
Janis.Gradkovskis@mmg.lv

Lietotu auto tirdzniecība

Erlends Kļaviņš

Lietotu auto tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043163
Erlends.Klavins@mmg.lv

Matīss Kristiāns Morozovs

Lietotu auto tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043163
Matiss.Morozovs@mmg.lv

Rūdolfs Baltais

Lietotu auto tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043163
Rudolfs.Baltais@mmg.lv

Dāvis Imants Ozoliņš

Lietotu auto tirdzniecības asistents
Tālr.: 67043177
Davis.Ozolins@mmg.lv

Serviss

Pēteris Oborenko

Personīgais Servisa Tehniķis
Tālr.: 68206541
Peteris.Oborenko@mmg.lv

LV

Dailis Gubāts

Personīgais Servisa Tehniķis
Tālr.: 68206544
Dailis.Gubats@mmg.lv

LV

Oļegs Virabovs

Personīgais Servisa Tehniķis
Tālr.: 68206543
Olegs.Virabovs@mmg.lv

LVLV

Jurģis Mačs

Personīgais Servisa Tehniķis
Tālr.: 67043168
Jurgis.Macs@mmg.lv

LVLV

Maksims Černecovs

Personīgais Servisa Tehniķis
Tālr.: 68206547
Maksims.Cernecovs@mmg.lv

LVLV

Ritvars Birzulis

Personīgais Servisa Tehniķis
Tālr.: 67043153
Ritvars.Birzulis@mmg.lv

LV

Daniels Jurčs

Personīgais Servisa Tehniķis
Tālr.: 68206542
Daniels.Jurcs@mmg.lv

LV

Žanis Apsītis

Personīgais Servisa Tehniķis
Tālr.: 67043154
Zanis.Apsitis@mmg.lv

LV

Rezerves daļas

Artis Krjukovs

Rezerves daļu tirdzniecība
Tālr.: 67043155
Artis.Krjukovs@mmg.lv

Raimonds Valters

Rezerves daļu vairumtirdzniecība
Tālr.: 67043155
Raimonds.Valters@mmg.lv

Administrācija

Normunds Piebalgs

Direktors
Tālr.: 67043111
Normunds.Piebalgs@mmg.lv

Armands Apsītis

Mārketinga vadītājs
Tālr.: 67043111
Armands.Apsitis@mmg.lv

Edgars Lulle

Pēcpārdošanas nodaļas vadītājs
Tālr.: 67043195
Edgars.Lulle@mmg.lv

Raimonds Dimants

Rezerves daļu nodaļas vadītājs
Tālr.: 67043155
Raimonds.Dimants@mmg.lv

Jānis Salinieks

Volvo tirdzniecības vadītājs
Tālr.: 67043193
Janis.Salinieks@mmg.lv

Jānis Lazdiņš

Lietotu auto tirdzniecības vadītājs
Tālr.: 67043177
Janis.Lazdins@mmg.lv

Mūsa Motors Rīga

Skanstes iela 33 • LV-1013 • Latvija

Tālr.: 6 7043 111
E-pasts: mmr@mmg.lv

Jaunu Volvo tirdzniecība:
P.-Pk. 9.00 - 19.00
Sestdien: 10.00 - 16.00
Svētdien - SLĒGTS
Tālr.: 6 7043 150

Serviss:
P.-Pk. 8.30 - 19.00
Sestdien - SLĒGTS
Svētdien - SLĒGTS
Tālr.: 6 7043 160

Rezerves daļas:
P.-Pk. 9.00 - 18.00
Sestdien 10.00 - 16.00
Svētdien - SLĒGTS
Tālr.: 6 7043 155

Lietotu auto tirdzniecība:
P.-Pk. 9.00 - 19.00
Sestdien 10.00 - 16.00
Svētdien - SLĒGTS
Tālr.: 6 7043 163, 6 7043 177