Mūsa Motors Rīga

Kontakti

Roberts Ozoliņš

Direktors
Tālr.: 67043111
Roberts.Ozolins@mmg.lv

Armands Apsītis

Mārketinga vadītājs
Tālr.: 67043111
Armands.Apsitis@mmg.lv

Viktorija Spārberga

Salona administratore
Tālr.: 67043111
Viktorija.Sparberga@mmg.lv

Volvo tirdzniecība

Edgars Kalniņš

Volvo tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043150
Edgars.Kalnins@mmg.lv

Raitis Rudzājs

Volvo tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043150
Raitis.Rudzajs@mmg.lv

Lauris Ozoliņš

Volvo tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043150
Lauris.Ozolins@mmg.lv

Normunds Šteinerts

Volvo tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043150
Normunds.Steinerts@mmg.lv

Kristaps Martinovs

Volvo tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043150
Kristaps.Martinovs@mmg.lv

Liene Juškovska

Volvo tirdzniecības administratore
Tālr.: 67043191
Liene.Juskovska@mmg.lv

Jānis Salinieks

Volvo tirdzniecības vadītājs
Tālr.: 67043193
Janis.Salinieks@mmg.lv

Lietotu auto tirdzniecība

Jānis Švalkovskis

Lietotu auto tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043163
Janis.Svalkovskis@mmg.lv

Aigars Vīksna

Lietotu auto tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043163
Aigars.Viksna@mmg.lv

Jānis Lazdiņš

Lietotu auto tirdzniecības vadītājs
Tālr.: 67043177
Janis.Lazdins@mmg.lv

Serviss un rezerves daļas

Sandis Znots

Servisa pieņēmējs
Tālr.: 67043160
Sandis.Znots@mmg.lv

Oļegs Gantimurovs

Servisa pieņēmējs
Tālr.: 67043160
Olegs.Gantimurovs@mmg.lv

Raivis Mozerts

Servisa pieņēmējs
Tālr.: 67043160
Raivis.Mozerts@mmg.lv

Raimonds Valters

Rezerves daļu tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043155
Raimonds.Valters@mmg.lv

Artis Krjukovs

Rezerves daļu tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043155
Artis.Krjukovs@mmg.lv

Edgars Lulle

Servisa un rezerves daļu nodaļas vadītājs
Tālr.: 67043195
Edgars.Lulle@mmg.lv

Mūsa Motors Rīga

Skanstes iela 33 • LV 1013 • Latvija

Tālr.: 6 7043 111
E-mail: mmr@mmg.lv

Jaunu Volvo tirdzniecība:
P-P 8.30 - 19.00
Se 10.00 - 16.00
Tālr.: 6 7043 150

Serviss:
P-P 8.30 - 19.00
Tālr.: 6 7043 160

Rezerves daļas:
P-P 9.00 - 18.00
Se 10.00 - 16.00
Tālr.: 6 7043 155

Lietotu auto tirdzniecība:
P-P 9.00 - 19.00
Se 10.00 - 16.00
Tālr.: 6 7043 163, 6 7043 177