Mūsa Motors Rīga

Kontakti

Roberts Ozoliņš

Direktors
Tālr.: 67043111
Roberts.Ozolins@mmg.lv

Armands Apsītis

Mārketinga vadītājs
Tālr.: 67043111
Armands.Apsitis@mmg.lv

Liāna Stumbre - Jūrmalniece

Salona administratore
Tālr.: 67043111
Mmr@mmg.lv

Santa Kārnupe

Salona administratore
Tālr.: 67043111
Mmr@mmg.lv

Volvo tirdzniecība

Edgars Kalniņš

Volvo tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043150
Edgars.Kalnins@mmg.lv

Lauris Ozoliņš

Volvo tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043150
Lauris.Ozolins@mmg.lv

Mārtiņš Jakovickis

Volvo tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043150
Martins.Jakovickis@mmg.lv

Linards Stafeckis

Volvo tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043150
Linards.Stafeckis@mmg.lv

Jānis Salinieks

Volvo tirdzniecības vadītājs
Tālr.: 67043193
Janis.Salinieks@mmg.lv

Lietotu auto tirdzniecība

Aigars Vīksna

Lietotu auto tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043163
Aigars.Viksna@mmg.lv

Jānis Šnikvalds

Lietotu auto tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67043175
Janis.Snikvalds@mmg.lv

Jānis Lazdiņš

Lietotu auto tirdzniecības vadītājs
Tālr.: 67043177
Janis.Lazdins@mmg.lv

Serviss un rezerves daļas

Raimonds Valters

Rezerves daļu vairumtirdzniecība
Tālr.: 67043155
Raimonds.Valters@mmg.lv

Artis Krjukovs

Rezerves daļu tirdzniecība
Tālr.: 67043155
Artis.Krjukovs@mmg.lv

Raimonds Dimants

Rezerves daļu nodaļas vadītājs
Tālr.: 67043155
Raimonds.Dimants@mmg.lv

Edgars Lulle

Pēcpārdošanas nodaļas vadītājs
Tālr.: 67043195
Edgars.Lulle@mmg.lv

Pēteris Oborenko

Personīgais Servisa tehniķis
Tālr.: 68206541

LVLVLV

Valdis Vilks

Personīgais Servisa tehniķis
Tālr.: 68206545

LVLV

Guntis Šeflers

Personīgais Servisa tehniķis
Tālr.: 68206542

LVLV

Dailis Gubāts

Personīgais Servisa tehniķis
Tālr.: 68206544

LVLV

Reinis Makaveckis

Personīgais Servisa tehniķis
Tālr.: 68206546

LVLV

Oļegs Virabovs

Personīgais Servisa tehniķis
Tālr.: 68206543

LVLV

Armands Arnolds Miruškins

Personīgais Servisa tehniķis
Tālr.: 67043154

LVLV

Mūsa Motors Rīga

Skanstes iela 33 • LV 1013 • Latvija

Tālr.: 6 7043 111
E-pasts: mmr@mmg.lv

Jaunu Volvo tirdzniecība:
P-P 8.30 - 19.00
Se 10.00 - 16.00
Tālr.: 6 7043 150

Serviss:
P-P 8.30 - 19.00
Tālr.: 6 7043 160

Rezerves daļas:
P-P 9.00 - 18.00
Se 10.00 - 16.00
Tālr.: 6 7043 155

Lietotu auto tirdzniecība:
P-P 9.00 - 19.00
Se 10.00 - 16.00
Tālr.: 6 7043 163, 6 7043 177