Volvo rezerves daļas ar bezkontakta piegādi

  • Juridiskās personas ar spēkā esošu rezerves daļu tirdzniecības un E-Veikala līgumu – pasūtīt sazinoties ar Mūsa Motors Rīga rezerves daļu tirdzniecības konsultantiem pa tālruni 67 04 31 55, e-pastā vai izmantojot E-Noliktavu
  • Juridiskas personas ar spēkā esošu rezerves daļu tirdzniecības līgumu vai bez tā un fiziskās personas – pasūtīt sazinoties ar Mūsa Motors Rīga rezerves daļu tirdzniecības konsultantiem pa tālruni 67 04 31 55 vai e-pastā.

Pasūtīto rezerves daļu apmaksas kārtība

  • Juridiskām personām ar spēkā esošu rezerves daļu tirdzniecības līgumu un pēcapmaksas iespēju, apmaksa notiek atbilstoši līguma nosacījumiem un izrakstītā rēķina noradītajā summā un apmaksas termiņā;
  • Fiziskām personām un juridiskām personām bez rezerves daļu tirdzniecības līguma, pirms preču saņemšanas un/vai pasūtīšanas no ražotāja/noliktavas, jāveic 100% avansa maksājums ar bankas pārskaitījumu. Pasūtījuma saņemšanas brīdi ir jābūt saņemtai naudai par pasūtīto preci.

Pasūtīto rezerves daļu saņemšanas kārtība

  • Visiem klientiem, kas veikuši rezerves daļu pasūtījumu attālināti, kā arī apmaksājuši rēķinu, preces iespējams saņemt Skanstes ielā 33, vadoties pēc izvietotajiem norādījumiem un ievērojot visus piesardzības pasākumus.
    Ierodoties pēc preces, lūdzam sazināties ar tirdzniecības konsultantu zvanot pa tālruni 67 04 31 55.
  • Visiem klientiem iespējams arī saņemt pasūtītās rezerves daļas ar kurjera piegādi uz norādīto adresi vai vēlamo DPD pakomātu, izmantojot Mūsa Motors Rīga piedāvāto bez kontakta rezerves daļu piegādi. Arī šajā gadījumā fiziskām un juridiskām personām bez noslēgta līguma jāveic 100% apmaksa pirms preces pasūtīšanas, pamatojoties uz saņemto priekšapmaksas rēķinu, kas ietver arī piegādes izmaksas.

Informācijai!
Izmantojot DPD pakomātus, piedāvājam attālinātu rezerves daļu piegādi visā Latvijā un Baltijā.
Fiziskām personām, pasūtījumam virs 50 €, piegāde uz jūsu izvēlēto DPD pakomātu bez maksas.
Maksimālais sūtījuma svars - 20 kg, L lielums.

Papildus informācija:
E-pasts: mmr@mmg.lv
Tālrunis: 67 04 31 55