Volvo Cars ievieš EX40 un EC40 emblēmas kā daļu no elektrisko modeļu nosaukumu racionalizācijas

Volvo Cars ievieš EX40 un EC40 emblēmas kā daļu no elektrisko modeļu nosaukumu racionalizācijas Volvo Cars racionalizē un standartizē savu pilnībā elektrisko automobiļu modeļu nosaukumus atbilstoši mūsu transformācijām, lai līdz 2030. gadam kļūtu par pilnībā elektrisko automobiļu ražotāju.

Pilnībā elektriskie XC40 Recharge un C40 Recharge modeļi ir attiecīgi pārdēvēti par EX40 un EC40, tagad nemanāmi iekļaujoties līdzās mūsu citiem pilnībā elektriskajiem modeļiem: EX30 un EX90. Nosaukums XC40 paliek modeļa variantiem ar iekšdedzes dzinēju.

Šis solis atspoguļo mūsu transformācijas, lai kļūtu par pilnībā elektrisko automobiļu ražotāju. 2023. gadā pilnībā elektriskie automobiļi veidoja 16% no mūsu globālā pārdošanas apjoma, kas ir par 70% vairāk nekā 2022. gadā. EX30 un EX90 šogad nonāks uz ceļiem, un pilnībā elektrisko modeļu skaits mūsu produktu portfelī palielināsies līdz pieciem, turklāt gaidāmi vēl vairāki jauni modeļi.

Atjauninājumos ir iekļauta arī Recharge emblēmas noņemšana no mūsu uzlādējamā hibrīda modeļiem, kas tagad ir apzīmēti vienkārši ar T6 vai T8, kas norāda dažādus jaudas līmeņus.

Jaunais un pilnveidotais modeļu nosaukumu standarts ļauj esošajiem un jaunajiem klientiem, iegādājoties jaunu Volvo automobili, vēl vieglāk saprast, kuri no mūsu modeļiem ir pilnībā elektriski un kuri ir hibrīdi.

“Mūsu nākotne ir elektriska, un mēs virzāmies uz mūsu 2030. gada ambīcijām,” saka Bjorns Anvals (Björn Annwall), mūsu galvenais komercdirektors un izpilddirektora vietnieks. “Saskaņojot mūsu vadošos pirmos elektriskos modeļus ar pārējo mūsu elektrisko automobiļu portfeli, mēs vienkāršojam patērētāju izvēli, turpinot elektrificēt savu modeļu klāstu un atsvaidzinot mūsu hibrīdus.”

Mēs arī ieviešam jaunu Performance programmatūras pakotni mūsu EX40 un EC40 Twin Motor variantiem, kā arī kā jauninājumu iepriekšējam modeļa gadam noteiktos tirgos. Programmatūras pakotne Performance, kas palielina jaudu par 25 kW ātrākam paātrinājumam, ietver arī unikālu pedāļa kartēšanu ātrākai akseleratora reakcijai un unikālu “Performance” braukšanas režīmu, lai sasniegtu visus 325 kW.

Pieejamajos tirgos Performance programmatūra tiks piedāvāta kā izvēles jauninājumu pakotne, izmantojot lietotni Volvo Cars, pasūtot jaunu automobili, savukārt iepriekšējā modeļa gada 2024 C40 un pilnībā elektrisko XC40 Recharge automobiļu vadītāji var iegādāties un lejupielādēt programmatūru no sava ērtā dīvāna.

Mēs arī veicam ieguldījumus mūsu hibrīdproduktu uzlabošanā. B5 daļējā hibrīda benzīna variantos XC60 un XC90 tagad ir izmantots efektīvāks iekšdedzes dzinēja sadegšanas cikls, kā rezultātā sagaidāms, ka WLTP ciklā tiks samazināts CO2 izmešu daudzums un uzlabota degvielas ekonomija par aptuveni 4 procentiem modelim XC60 un aptuveni 2 procentiem modelim XC90.

Visbeidzot, mēs ieviešam īpašu Black Edition modeļiem EX40, EC40 un XC40, ņemot vērā mūsu pagājušā gadā izlaistā XC60 Black Edition panākumus. Black Edition modeļi ir Onyx Black krāsā, aprīkoti ar spīdīgu melnu emblēmu, 20 collu piecu spieķu vieglmetāla diskiem spīdīgi melnā krāsā un izvēli starp mikrotehnoloģijas vai tekstila kokogles interjeru.

EC40, EX40 un XC40 ir tikpat pievilcīgi kā vienmēr, ar Google iebūvēto un viedo salona atmiņu, un elektriskā dueta gadījumā elektriski nobraucamais attālums ir līdz 583 kilometriem EC40 un līdz 576 kilometriem EX40.

23.02.2024