Nākamā līmeņa veiktspēja – kad tā ir vajadzīga!

Izbaudiet pilnīgu uzticēšanos savam automobilim ar "Polestar Engineered Optimisation".

POLESTAR ENGINEERED OPTIMISATION ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS 2021. - 2023. MODEĻU GADA VOLVO AUTOMOBIĻIEM

Īpaša cena: 949 €

Mēs nodrošinām 14 dienu naudas atgriešanas garantiju, ja nebūsiet apmierināti ar šo produktu. Polestar optimizācija neietekmē automobiļa sākotnējo garantiju un servisa intervālus.

Šis piedāvājums ir spēkā līdz 28.09.2024. Lai uzzinātu vairāk, jautājiet savam personīgajam servisa tehniķim.

PIEPRASĪT CENAS PIEDĀVĀJUMU

Polestar inženieri ar holistisku pieeju panākuši braukšanas procesa uzlabojumu jaunā līmenī. Optimizētas 5 svarīgas funkcijas, lai nodrošinātu ātrāku reaģēšanu, labāku līdzsvaru un intuitīvāku auto vadīšanu. Rezultātā panākts, ka automobilis reaģē ātri un iepriekš paredzami, kas ir svarīgi aktīvas braukšanas piekritējiem gan sacensību trasē, gan uz ceļa.

Izbaudiet Polestar efektu
Polestar ar vairāk nekā 20 gadu sacensību pieredzi ir veiktspējas optimizācijas līderi. Autosportā apgūtās zināšanas mēs pielietojam jaunu produktu izstrādē. Mērķis vienmēr ir tas pats – piedāvāt visiem Volvo īpašniekiem vēl lieliskāku braukšanas pieredzi. Mūsu optimizācija ir rūpīga izstrādes darba rezultāts 5 svarīgās jomās. Tās kopīgi veido līdzsvarotu, labi pierādītu un rūpīgi testētu braukšanas prieka komplektu.

"Polester Engineered Optimisation" ir iekļauti 6 uzlabojumi, kas kopīgā apvienojumā padarīs jūsu automobili jaudīgāku, dinamiskāku un paredzamāku.

Ātrāka droseles reakcija
Droseles reakcija ir kalibrēta ātrākai reaģēšanai uz vadītāja komandām – tas nodrošina augstāku precizitāti un labāku braukšanas pieredzi.

Ātrāka pārnesumu pārslēgšana
Ar automātisko ātrumkārbu var ātrāk pārslēgt pārnesumus, panākot gan uzlabotu paātrinājumu, gan labāku reaģēšanu uz vadītāja komandām, piem., zemāku pārnesumu pārslēgšanu pirms apdzīšanas.

Labāka pārnesumu precizitāte un pārnesumu noturība
Pārnesumi arī ir kalibrēti, lai izmantotu motora uzlaboto vidējās zonas veiktspēju. Ātrumkārba arī novērš izmaiņas, braucot asos pagriezienos ar lieliem g-spēkiem (ja ir iespējams), labākai stabilitātei.

Ātrāki pārnesumi un motora reaģēšana
Dzinējs un pārnesumkārba ir kalibrēti tā, lai ātrāk reaģētu, kad vadītājs atlaiž gāzes pedāli. Tas padara braukšanu līdzsvarotāku un paredzamāku, piemēram, līkumos.

Uzlabota motora veiktspēja
Mēs esam koncentrējuši jaudu tur, kur tā ir visvairāk vajadzīga - vidējā zonā, kas ir perfekti piemērota apdzīšanai vai braucienos pa šoseju ar blīvu satiksmi. Apvienojumā ar ātrāku droseles reakciju un pārnesumu pārslēgšanu tiek ievērojami uzlabota automobiļa braukšanas dinamika.

Griezes moments AWD modeļiem
Lielāks griezes aizmugures riteņiem, dinamiskākam braukšanas procesam nodrošina labāku kontroli, braucot asos pagriezienos, un uzlabotu saķeri, uzsākot braukšanu.

    

Piedāvājuma noteikumi

Ja vēlaties, varat atteikties no Polestar motora optimizācijas 14 dienu laikā pēc uzstādīšanas.
Mēs izdzēsīsim programmatūru un atmaksāsim jums visu samaksāto naudu.
Dažiem motoru variantiem motora jaudu nav iespējams palielināt.
Šis piedāvājums attiecas uz tabulā norādītajiem Volvo modeļiem un motoru versijām.

Motors Modelis MY (modeļa gads) 23 MY (modeļa gads) 22 MY (modeļa gads) 21
B4 Dīzelis V90CC
B4 Dīzelis V60/V60CC
B5 Dīzelis S90/V90CC
B5 Dīzelis XC60/XC90 ✔*
B5 Petrol S90/V90CC
B5 Benzīns XC60/XC90
B5 Benzīns S60/V60/V60CC ✔(ne V60)
B6 Benzīns S90/V90CC
B6 Benzīns XC60/XC90
B6 Benzīns V60
T8 S90
T8 XC60/XC90
T8 S60/V60