Šī gada drošākais darījums

Esiet pārliecināts, ka šis ir ne vien drošākais, bet arī izdevīgākais šī gada darījums!
Elpojiet brīvi. Volvo CleanZone salona gaisa kvalitātes sistēma automobilī rada tīru un drošu vidi, pateicoties efektīviem multifiltriem un pārbaudītiem antialergēniem materiāliem. Sistēma ar sensoru palīdzību uzrauga piesārņojošu vielu līmeni salonā un, kad nepieciešams, aktivizē gaisa riņķojumu automobiļa iekšienē.
Viss vienā lietotnē. Ar Volvo On Call lietotni, izmantojot viedierīci, variet attālināti ieslēgt sava Volvo priekšapsildi vai atdzesēšanu, atvērt un aizvērt automobiļa durvis, pārbaudīt degvielas līmeni un āra temperatūru pie automobiļa, atrast savu automobili pārpildītā autostāvvietā, iepriekš iestatīt navigācijas karti un reģistrēt braucienus.
Mūsu nākotne ir elektriska. Volvo Mild Hybrid samazina degvielas patēriņu un kaitīgos izmešus. Bremzēšanas laikā iegūtā enerģija tiek uzglabāta 48 voltu akumulatorā, elektriskā piedziņa atbalsta dzinēja darbu automobiļa iedarbināšanas laikā, nodrošina vieglu brauciena uzsākšanu un spēcīgu paātrinājumu.
Saķere uz ikviena ceļa seguma. Volvo efektīvā elektroniski vadāmā pilnpiedziņa palielina braukšanas drošību sarežģītos ceļa apstākļos: braucot lietū, sniegā un pa ledu. Labākas saķeres nodrošināšanai spēks tiek automātiski sadalīts starp priekšējiem un aizmugures riteņiem. Kā arī, lai akcentētu vasaras drošāko un izdevīgāko darījumu, zemāk minētie modeļi pieejami ar papildus oriģinālo Volvo ziemas riteņu komplektu!

Volvo XC40

Volvo XC40 Momentum Pro
Īpašais piedāvājums: 36 990 €
Ieguvums: 9 500 €

Uzzini vairāk
XC60

Volvo XC60 Momentum Pro
Īpašais piedāvājums: 47 990 €
Ieguvums: 10 000 €

Uzzini vairāk
V90 Cross Country

Volvo V90 Cross Country Pro
Īpašais piedāvājums: 49 990 €
Ieguvums: 20 400 €

Uzzini vairāk
XC90

Volvo XC90 Inscription
Īpašais piedāvājums: 59 990 €
Ieguvums: 19 900 €

Uzzini vairāk

Precīzu piedāvājumu saņemiet pie Mūsa Motors Rīga tirdzniecības konsultantiem Skanstes ielā 33 vai pa tālruni 67 04 31 50.
Jūsu esošais automobilis var tikt izmantots kā pirmā iemaksa.

Piedāvājuma noteikumi

Piedāvājums spēkā līdz 30.09.2020