Šī gada drošākais darījums

Esiet pārliecināts, ka šis ir ne vien drošākais, bet arī izdevīgākais šī gada darījums, pateicoties Volvo inovatīvajām tehnoloģijām un īpašajiem piedāvājumiem!
Izvēlieties savu Volvo, sākot no 36 990 EUR, un brauciet jau tagad!

Mūsu nākotne ir elektriska. Volvo Mild Hybrid sistēma samazina degvielas patēriņu un kaitīgos izmešus. Elektriskā piedziņa atbalsta dzinēja darbu automobiļa iedarbināšanas laikā, nodrošina vieglu brauciena uzsākšanu un spēcīgu paātrinājumu. Tas viss pateicoties bremzēšanas laikā iegūtajai enerģijai, kas tiek uzglabāta 48 voltu akumulatorā.
Viss vienā lietotnē. Ar Volvo On Call lietotni, izmantojot viedierīci, variet attālināti ieslēgt sava Volvo priekšapsildi vai atdzesēšanu, atvērt un aizvērt automobiļa durvis, pārbaudīt degvielas līmeni un āra temperatūru, atrast savu automobili pārpildītā autostāvvietā, iepriekš iestatīt navigācijas karti un reģistrēt braucienus.
Elpojiet brīvi. Volvo CleanZone salona gaisa kvalitātes sistēma automobilī rada tīru un drošu vidi, pateicoties efektīviem multifiltriem un pārbaudītiem antialergēniem materiāliem. Sistēma ar sensoru palīdzību uzrauga piesārņojošo vielu līmeni salonā un, kad nepieciešams, aktivizē gaisa cirkulēšanu automobiļa salonā.
Saķere uz ikviena ceļa seguma. Volvo efektīvā, elektroniski vadāmā pilnpiedziņa palielina braukšanas drošību sarežģītos ceļa apstākļos: braucot lietū, sniegā vai pa ledu. Labākas saķeres nodrošināšanai, spēks tiek automātiski sadalīts starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem.
Kā arī, lai akcentētu šī gada drošāko un izdevīgāko darījumu, zemāk minētie modeļi pieejami ar papildus oriģinālo Volvo ziemas riteņu komplektu!

Volvo XC40

Volvo XC40 Momentum Pro
Īpašais piedāvājums: 36 990 €
Ieguvums: 9 600 €

Uzzini vairāk
XC60

Volvo XC60 Momentum Pro
Īpašais piedāvājums: 47 990 €
Ieguvums: 10 200 €

Uzzini vairāk

Volvo V90 Cross Country Pro
Īpašais piedāvājums: 49 990 €
Ieguvums: 20 600 €

Uzzini vairāk

Volvo XC90 Inscription
Īpašais piedāvājums: 59 990 €
Ieguvums: 20 200 €

Uzzini vairāk

Precīzu piedāvājumu saņemiet pie Mūsa Motors Rīga tirdzniecības konsultantiem Skanstes ielā 33 vai pa tālruni 67 04 31 50.
Jūsu esošais automobilis var tikt izmantots kā pirmā iemaksa.

Piedāvājuma noteikumi

Piedāvājums spēkā līdz 28.02.2021