Ozo Golf Club 2021. gada sezonu aizvadīs sadarbībā ar Volvo

Starptautiski pazīstamais golfa klubs ir sācis divdesmito sezonu un spēlētājiem sadarbībā ar Mūsa Motors Rīga piedāvā īpašu balvu – Hole in One uzvarētājs var iegūt Volvo XC60.

Kompānija Volvo tradicionāli ir bijusi iesaistīta sacīkšu pasaulē, esot gan sacensību dalībnieks, gan atbalstītājs, aktivitātēm globālā mērogā sniedzoties no motorsporta līdz elites sacensībām burāšanā.

Iesaiste lielajā sportā ir atbalsojusies arī Latvijā, Volvo un tā pārstāvja Mūsa Motors Rīga vārdam daudzu gadu garumā esot saistītam ar golfa pasauli.

“Sadarbība ar Mūsa Motors Rīga aizsākās līdz ar Ozo Golf Club pirmo dienu. Kompānijas īpašnieks Vitauts Tučkus, esot laukuma atklāšanas viesis, klubam pasniedza lielisku dāvanu – zvanu no pasaulslavenajām Volvo Ocean Race jahtu sacīkstēm. Tā tas jau 20 gadus klubā iezvana labas lietas, proti, rezultātu paziņošanu,” stāsta Ozo Golf Club pārstāvis Armands Puče.

Sākoties jaunajai sezonai, sacensības atkal notiek katru nedēļas nogali, piedāvājot mēroties spēkiem dažādu līmeņu amatieriem, gan organizējot pasākumus, kur pirmos sitienus var izdarīt iesācēji.

“Protams, visi saskarsmes aspekti ir noorganizēti atbilstoši aktuālajām prasībām, taču golfa īpatnībā ir, ka šo spēli nespēlē plecu pie pleca, tālab tā ir un paliek droša dalībniekiem. Otrkārt, tā ir fantastisks veids, kā azartiski īstenot aktīvo dzīvesveidu – spēlētājs, vienaas golfa izspēles laikā gribot negribot, kājām noiet desmit kilometrus,” stāsta A. Puče.

Hole in One balva – Volvo XC60

Par to, kā radusies tradīcija īpaši izcelt Hole in One jeb trāpījumu bedrītē ar pirmo sitienu, ir vairākas versijas, taču trāpījuma nelielā iespēja un īpašas balvas rada papildu intrigu golfa laukumos visā pasaulē.

“Kārtība ir vienkārša: sacensībās, kur piedalās, teiksim, pusotrs simts dalībnieku, jūs izpildāt sitienu konkrēti iezīmētā bedrītē no izsitiena zonas. Ja bumbiņa ar pirmo piegājienu trāpa bedrītē, jums ir izdevies Hole in One. Golfa spēlētāji paši to labi zina, bet piebildīšu, ka kārdinošais mērķis parasti atrodas apmēram 100 m attālumā,” teic Ozo Golf Club pārstāvis.

Veiksmīgie trāpījumi ir ārkārtīgs retums. Sezonas laikā tas izdodas vien dažas reizes, un spēlētāju vidū tas ir sava veida trīszvaigžņu ordenis, savukārt sacensību atbalstītāji, kāpinot intrigu, piedāvā ekskluzīvas balvas.

“Ozo Golf Club divus gadu desmitus ilgajā darbībā uz Hole in One izspēli ir liktas kādas 70 automašīnas, taču vēl neviena nav izcīnīta. Tas nozīmē, ka katrs nākamais sitiens var izrādīties vēsturisks,” atklāj A. Puče. “Šādas izspēles parasti apdrošina, taču galvenais ir kas cits – klubs un atbalstītājs, šajā gadījumā Mūsa Motors Rīga, saprot precīza trāpījuma nozīmi, tradīcijām bagātās spēles burvību un romantiku, un, jā, arī veiksmes nozīmi.”

Nākamā iespēja tikt pie Volvo XC60 ar vienu sitienu Ozo Golf Club sacensībās būs 17. jūlijā.

21.05.2021