Katrs solis ir svarīgs

Šajās stilīgajās un sportiskajās kurpēs, kas izstrādātas Volvo un Casca sadarbībā, apvienoti pārstrādājami materiāli un Skandināvijas dizains, jo mums ir svarīgs katrs solis ilgtspējīgas nākotnes virzienā.

Iesoļojiet nākotnē ar neitrālu ietekmi uz klimatu kopā ar Volvo

Pasūtot pilnībā elektrisku Volvo XC40 Recharge vai Volvo C40 Recharge, saņemsiet dāvanā stilīgu un sportisku apavi pāri, kas izstrādāts Volvo un Casca sadarbībā, lai varētu sākt bezizmešu dzīvesstilu kopā ar Volvo jau no pasūtījuma veikšanas brīža.

Dizaina valoda

Vislielākās greznības piemērs ir rūpīgi nostrādātas vienkāršas lietas. No premium klases materiāliem līdz izsmalcinātam noformējumam – mūsu atturīgā stila pamatā ir Skandināvijas dizaina principi.

VIRSPUSE
katras gaisu caurlaidīgās, lokanās virspuses šķiedras izgatavošanā izlietotas 7 pārstrādātas plastmasas pudeles.

ZOLE
10% no katras zoles ir izgatavoti no pārstrādātas auto riepas – šis materiāls Casca apavu izgatavošanas vēsturē tiek izmantots pirmoreiz, mērķtiecīgas materiālu pielāgošanas un pārstrādes programmas ietvaros.

IETEKMES
Tora vesera priekšējo lukturu dizaina ietekme saskatāma līniju un paneļu veidojumā, piešķirot mērķtiecīgāku estētiku Casca populārajam Avro siluetam.

TRADĪCIJAS
uz vienas kurpes mēlītes attēlots Zviedrijas karogs, savukārt otru rotā klasiskā Casca dzeltenā krāsa, godinot abu zīmolu sadarbību un minimālistisko Skandināvijas dizainu.

Tora veseris

No priekšējiem lukturiem līdz apavu akcentam – ikoniskā Tora vesera elementi ir pamanāmi visur. Šī kurpes purngala detaļa, kas roku darbā darināta no vegāniskas zamšādas, liecina par vēl vienu soli ilgtspējīga progresa virzienā.

Pārstrādāti materiāli

Tāpat kā XC40 Recharge, arī kurpju elementi ir izstrādāti no pārstrādātiem materiāliem. No pielāgotām auto riepām katrā zolē līdz pārstrādātām plastmasas pudelēm, kas stiprina šķiedras katrā pītajā kurpes virspusē.

Kopīgas nākotnes ieceres

NELIELI SOĻI PROGRESA VIRZIENĀ

Pārstrādāti materiāli:
• Līdz 2025. gadam Volvo Cars paredz palielināt pārstrādātu un bio bāzes materiālu īpatsvaru savos transportlīdzekļos par 25%.
• No 2022. gada visas Casca pītās apavu virspuses tiks izgatavotas no pārstrādātiem vai atjaunojamiem materiāliem.

Ētiska ražošana:
• Volvo Cars centienos saglabāt līdera pozīcijas ētiskā un atbildīgā uzņēmējdarbībā kā pirmais automobiļu ražošanā ieviesis blokķēžu tehnoloģiju, kas ļauj nodrošināt akumulatoru izgatavošanā izmantoto izejmateriālu pilnīgu izsekošanu.
• Casca pārstāvji apmeklē katru ražotni, ar ko uzņēmums sadarbojas, lai pārliecinātos, ka tiek ievēroti ētikas standarti un darbinieki saņem likumā paredzētu atalgojumu.

Enerģijas efektivitāte:
• Volvo Cars ražotnes globālā mērogā darbojas ar vairāk nekā 80% klimatneitrālas elektrības, un ir plānots no 2025. gada pāriet uz 100% ražošanas operācijām ar neitrālu ietekmi uz klimatu.
• Casca ādas apstrāde tiek veikta ar UV procesiem ar nelielu enerģijas patēriņu, un mūsdienīga attīrīšanas iekārta ļauj 70% patērētā ūdens pārstrādāt uz vietas ražotnē.

Piedāvājuma noteikumi

Šis piedāvājums ir spēkā pasūtījumiem, kas veikti no 22.09.2022 līdz 31.03.2023.