K. Ulmaņa gatve 5, Rīga

Kontakti

Artūrs Manukins

Servisa pieņēmējs
Tālr.: 67066166
Mob.: 26589522
arturs.manukins@mmg.lv

Gatis Tiškus

Servisa pieņēmējs
Tālr.: 67066222
Mob.: 28335939
gatis.tiskus@mmg.lv

Sergejs Lubinecs

Servisa pieņēmējs
Tālr.: 67066279
sergejs.lubinecs@mmg.lv

Aivis Dumbrauskis

Rezerves daļu tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67066100
Mob.: 28336681
aivis.dumbrauskis@mmg.lv

Aleksejs Filatovs

Rezerves daļu tirdzniecības konsultants
Tālr.: 67066100
Mob.: 26767017
aleksejs.filatovs@mmg.lv

Egils Vārtiņš

Rezerves daļu nodaļas vadītājs
Tālr.: 67066109
Mob.: 29235580
egils.vartins@mmg.lv

Normunds Spalva

Virsbūves remontu koordinators
Mob.: 26622922
normunds.spalva@mmg.lv

Artūrs Briedis

Virsbūves tehniskais eksperts
Mob.: 26621140
arturs.briedis@mmg.lv

Imants Pliska

Virsbūves tehniskais eksperts
Mob.: 26365712
imants.pliska@mmg.lv

Uldis Jirgensons

Virsbūves nodaļas vadītājs
Mob.: 29394466
uldis.jirgensons@mmg.lv

Oļegs Aleksejevs

Pēcpārdošanas nodaļas vadītājs
Tālr.: 67066143
Mob.: 22019581
olegs.aleksejevs@mmg.lv

K. Ulmaņa gatve 5, Rīga

K. Ulmaņa gatve 5 • LV 1004 • Latvija

Tālr: 6 7066 222
Virsbūvju remonts: 29 39 44 66
E-pasts: mmr@mmg.lv