Jaunais Volvo V90

Mūsdienīgas greznības virsotne.

Mūsu pieeja ir citāda

“Tāpēc mēs uztveram automobiļus citādi. Tas mums ir raksturīgi - apšaubīt ierasto kārtību. Un vienmēr vispirms domāt par cilvēkiem. Jau kopš 1927. gada mēs ražojam arvien drošākus automobiļus. Esam padarījuši tos arvien vieglāk vadāmus. Turklāt esam samazinājuši ietekmi uz vidi. Mūsu mērķis ir panākt, lai no 2020. gada neviens cilvēks neietu bojā un negūtu nopietnus savainojumus, braucot ar jaunu Volvo, jo tieši tas ir vajadzīgs mūsdienu pasaulei. Un vēl - visi mūsu auto modeļi spēs darboties ar elektrību, jo tāda ir nākotnes prasība. Tagad mēs prezentējam pilnībā jaunu Volvo, kuram ir rūpīgi pārdomāta katra sīkākā detaļa. Kurā apkopotas visas mūsu zināšanas par tehnoloģijām, dizainu un drošību, lai ļautu jums izbaudīt vēl nepieredzētu braukšanas prieku. Ar jauno Volvo V90 mēs uzsākam jaunu laikmetu. Taču nekad neaizmirsīsim savas saknes. “

Volvo V90 ar Zlatanu Ibrahimoviču

“Zviedrijā cilvēks vienmēr ir pirmajā vietā. Tāpēc mēs izsakām atzinību tiem, kas uzdrošinās būt citādi. Sava ceļa gājēji. Ar konfiguratora palīdzību izpētiet jauno Volvo V90 – Radīts Zviedrijā. Atrodiet tieši sev vispiemērotāko izvēles aprīkojumu vai uzbūvējiet Zlatana Ibrahimoviča V90 versiju.

Volvo V90

Funkcionāls un stilīgs

Izmantojot universāļu segmentā iegūto pieredzi, jaunais Volvo V90 iezīmē jauna laikmeta sākumu. Tas lepojas ar greznu ārējo un salona dizainu, neatkāpjoties no universāļa silueta funkcionalitātes pamatprincipiem. Salona dizaina izsmalcinātā noskaņa veiksmīgi apvienota ar lielu kravas ietilpību, padarot šo automobili vienlīdz stilīgu un funkcionālu.

Tora veseris

Tora veseris

Jaunais Volvo V90 aprīkots ar LED priekšējiem lukturiem, kas nodrošina izcili plašu un garu gaismas staru – vairāk nekā divas reizes spēcīgāku nekā tradicionālajiem halogēna lukturiem. Lai jūs nakts tumsā varētu ieskatīties aiz ceļa līkuma, lukturi spēj pagriezties par līdz pat 30 grādiem uz katru pusi, kad tiek pagriezta stūre. Kad pretējā joslā tuvojas kāds cits automobilis, sistēma novērš tā vadītāja apžilbināšanu, atbilstoši samazinot lukturu spožumu.

Dienas laikā izteiksmīgie vesera formas lukturi ne tikai darbojas kā dienas braukšanas gaismas, lai automobilis uz ceļa būtu labāk redzams, bet arī mirgo siltā tonī, rādot pagrieziena signālu.

Vieglāka un drošāka braukšana

Intellisafe
Mēs esam apņēmušies padarīt braukšanu vieglāku un drošāku. Mūsu mērķis ir panākt, lai no 2020. gada neviens cilvēks neietu bojā un negūtu nopietnus savainojumus, braucot ar jaunu Volvo. Šodien mūsu IntelliSafe tehnoloģijas sniedz jums atbalstu braukšanas laikā, palīdzot novērst negadījumus un aizsargāt braucējus, ja avārija tomēr notiek.

Apple CarPlay

Perfektas komunikācijas
Apple CarPlay ir pārdomātākais un vieglākais komunikāciju veids, atrodoties ceļā. Perfekti integrētās tehnoloģijas ļauj sazināties ar draugiem, atrast ceļu uz galamērķi un klausīties iecienītāko mūziku. Izvēlētās funkcijas var viegli regulēt ar iebūvētā skārienekrāna palīdzību, uz stūres novietotajām pogām vai balss vadības funkciju Siri.

Park Assist Pilot
Park Assist Pilot ir īsts palīgs, kurš novieto automobili stāvvietā jūsu vietā. Šī funkcija nosaka, vai izvēlētā vieta ir pietiekami plaša, un pēc tam pārņem stūres vadību, lai palīdzētu tajā droši novietot automobili.

360˚ kamera
Izvēles aprīkojuma 360˚ kamera atvieglo automobiļa novietošanu stāvvietā un maza ātruma manevrus šaurās vietās, rādot centrālajā displejā skatu no augšas uz automobiļa tuvāko apkārtni.

Pilot Assist
Pilot Assist automātiski uztur noteiktu ātrumu vai distanci no priekšā braucoša automobiļa, kā arī neuzkrītoši koriģē stūrēšanu, neļaujot novirzīties no braukšanas joslas.

Skandināvu greznība

Salona dizains
Elegantajā Volvo V90 izsmalcināti dabīgi materiāli apvienoti ar viedām, intuitīvām tehnoloģijām. Pārveidots sēdekļu dizains, lai atbrīvotu vairāk vietas, iegūstot tādu pašu plašuma sajūtu kā zviedru mājokļos. Šī ir īsta skandināvu greznība jaunā veidolā.

Lielu dzīvnieku noteikšana
Jaunais Volvo V90 pamana gājējus, velosipēdistus un – pirmoreiz pasaulē – arī lielus dzīvniekus uz ceļa. Automobilis brīdina vadītāju un nepieciešamības gadījumā automātiski bremzē, ja vadītājs neko nedara.

Aktīvie tālās gaismas lukturi
Jums vairs nebūs jādomā, kad pārslēgt tuvās un tālās gaismas lukturus, jo aktīvie gaismas lukturi automātiski reaģē uz pretī braucošajiem automobiļiem.

City Safety tehnoloģija
Ar Volvo City Safety (pilsētas drošības) tehnoloģiju automobilis spēj noteikt, vai pastāv sadursmes risks, no aizmugures tuvojoties lēnāk braucošiem vai stāvošiem transportlīdzekļiem.

Inteliģenta jauda

T8 Twin-engine dzinējs
T8 Twin-engine dzinējs var darboties trīs režīmos - pure, hybridun power - viss vienā augstas veiktspējas automobilī. Var braukt nomierinošā klusumā vai pārslēgt Power (jaudas) režīmu, lai izbaudītu dinamisku ātrumu, kas nav pa spēkam elektromobiļiem.

Hibrīddzinēja tehnoloģijas

Ar T8 hibrīddzinēju, Volvo V90 iegūst maksimālo jaudas un veikstpējas attiecību. Trīs atšķirīgie braukšanas režīmi ir radīti, lai pielāgotos ikviena vajadzībām. Hibrīda režīms sniedz mierīgu un ekonomisku ikdienas braukšanu. Elektrodzinēja režīms ļauj baudīt pilnīgu klusumu un pārliecību par izmešu daudzumu, kas vienāds ar nulli. Jaudas režīms spēj sabalansēt benzīna dzinēja un elektrodzinēja attiecību, lai nodrošinātu maksimāl sniegumu.

Panorāmas lūka

Iepazīstiet gaismu un plašumu Skandināvu svētnīcā, izbaudot panorāmas lūku. Vienalga atvērta vai aizvērta, tā ļaus Jums saplūst ar ārpasauli pat tad, kad esat iekšā.

Premium audio sistēma

Ar īpašu automobiļa virsbūvē iestrādātu subvūferi un papildus skaļruni instrumentu paneļī, Bowers & Wilkins skaņu sistēmas ir vismodernākās šī brīža tehnoloģijas.

Klimata kontrole

Izvēlieties paši savus brauciena nosacījumus ar četru zonu klimata kontroles sistēmu, kas ļauj katrai sēdvietai noregulēt atsevišķus temperatūras uzstādījumus.

Volvo V90

Brošūra

Volvo V90 brošūra angļu valodā