Izturīgs un izsmalcināts

Saistošas autovadīšanas pieredze dizaina, dabas un piedzīvojumu mīļotājiem.

Volvo V60 Cross Country

Volvo Cars prezentēja sava V60 sporta universāļa Cross Country versiju 2014. gada Losandželosas autoizstādē. Dinamiskā stila un izturīgo spēju kombinācija pati ievieto V60 Cross Country savā atsevišķā klasē. Atspoguļojot Volvo skandināvu mantojumu un mīlestību pret dabu un piedzīvojumiem, V60 Cross Country apvieno labāko no abām pasaulēm – sportisko, kam pievienota vēl komfortablākas braukšanas pieredze, bez ierobežojumiem izpētot jaunus apvāršņus. Ar klīrensu, kas palielināts par 65mm, salīdzinot ar V60, Cross Country izturīgā konstrukcija piedāvā nepārspētu kontroli uz slikta ceļa, kas apvienota ar sportisku braukšanas pieredzi, pateicoties griezes momenta vektorizācijas tehnoloģijai un pagriezienu vilces kontrolei.

DIZAINS

Robusts individuālista dizains

V60 Cross Country dizains izceļ automobiļa piedzīvojumu alkstošo dabu. Ar paaugstinātu klīrensu, aizsargplāksnēm priekšā un aizmugurē, sānu sliekšņu uzlikām un spārnu pagarinātājiem V60 Cross Country rada izteiktu spēka klātbūtnes iespaidu, kas izriet no tā dabas, bet integrētie izpūtēju uzgaļi atspoguļo tā sportisko neredzamo pusi. Āriene piedāvā unikālu Cross Country šūnveida radiatora resti, spožu melnas krāsas stiklojuma apdari, spīdīgus melnas krāsas spoguļu korpusus un aizmugurējā aizsargplāksnē iespiestu Cross Country emblēmu. Piedāvājot jaunus 18” un 19” riteņu diskus, V60 Cross Country ir augsta profila riepas, papildinot komfortu un bezceļu estētiku, samazinot ceļa radīto troksni un nodrošinot papildu riteņu aizsardzību, kad jābrauc pāri apmalēm vai pa klinšainiem ceļiem.

Izsmalcināts interjers

Volvo Cars skandināvu dizaina mantojums acīmredzami izpaužas gan interjerā, gan eksterjerā. Iekšpusē, pievēršot uzmanību detaļām un autentiskiem materiāliem – piemēram, kokam un ādai – un viegli lietojamām vadības ierīcēm, lai sniegtu nebijušu braukšanas piedzīvojumu. Salona detaļas ietver Piano Black dekoratīvo elementu apdares opciju, dārgakmens izskata grozāmpogas viduskonsolē un iekšējo atpakaļskata spoguli bez ietvara. V60 Cross Country papildu daudzpusības centrā ir tā viedās sēdvietas. Aizmugurējos sēdekļus var nolocīt trīs 40/20/40 segmentos tā, lai aizmugures 430 litru kravas telpu varētu papildināt ātri un viegli. Vecākus iepriecina iebūvētie divpakāpju bērnu sēdeklīši. Ar vienu vienkāršu kustību bērnu sēdeklītis ir izceļams no sēdekļa pamatnes, sniedzot ērtu un drošu braukšanas augstumu bērniem, sākot no trīs gadiem un vecākiem.

Komfortabli sporta sēdekļi

V60 Cross Country piedāvā sporta sēdekļus, kas rada perfektu papildinājumu patiesi sportiska automobiļa vadītāja izjūtām. Tam ir izteikts sānu atbalsts visā garumā no augšstilbiem līdz pleciem, sēdeklim stingri noturot vadītāju un pasažierus vietā, veicot straujus pagriezienus.

ŠASIJAS UN DZINĒJI

T5 ar 245 ZS

V60 Cross Country pilnpiedziņas versija piedāvā 2,0 litru T5 dzinēju ar 245 ZS. Pilnpiedziņas automobiļiem ir četrcilindru T5 Drive-E dzinējs ar 245 ZS un 350 Nm griezes momentu. V60 Cross Country degvielas patēriņš ar jauno astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu ir 6,6 l/100 km (153 g/km).

D4 ar 190 ZS

Priekšējās piedziņas 190 ZS dīzeļdzinējs D4 ir radīts uz Volvo klasē vadošā Drive-E dzinēju konstrukcijas bāzes, piedāvājot bezkompromisa efektivitātes un veiktspējas apvienojumu. V60 Cross Country D4 degvielas patēriņš ar manuālo pārnesumkārbu ir 4,2 l/100 km (111 g/km). Pieejams arī pilnpiedziņas AWD D4, kas radīts uz pārbaudītā 2,4 litru piecu cilindru dīzeļdzinēja bāzes ar 190 ZS.

Jaunais 2,0 litru D3

Ir arī jauns četrcilindru Drive-E dīzeļdzinējs D3 ar 150 ZS/350Nm. V60 Cross Country D3 ar manuālo pārnesumkārbu degvielas patēriņš ir 4,2 l/100 km, kas atbilst CO2 emisijai 111 g/km. 

Volvo V60 Cross Country

Vairāk informācijas

volvocars.com lapā latviešu valodā

Volvo V60 Cross Country

Brošūra

Volvo V60 Cross Country brošūra angļu valodā