Ideāla izlaušanās automašīna

Kompakts hečbeks ar bezceļu dizaina iezīmēm un paaugstinātu klīrensu. Pielāgots spontānam piedzīvojumam.

Volvo V40 Cross Country

Volvo V40 Cross Country atspoguļo unikālu robustuma un ekspresīvas elegances apvienojumu. Modelis pieejams ar pilnu Volvo Cars četrcilindru Drive-E dzinēju klāstu, piedāvājot pasaules klases vadāmību un zemas CO2 emisijas kombināciju.

Stilīgs bezceļnieks

V40 Cross Country ir par 40 mm augstāks nekā standarta V40. Modeļa spēcīgo iespaidu papildina vairākas unikālas Cross Country detaļas -riteņu diski līdz 19 collām diametrā, priekšdaļa ar tumšu, kontrastējošu buferi, šūnveida radiatora resti un vertikāliem dienasgaitas lukturiem, kā arī kontrastējošu aizmugurējo buferi ar aizsargplāksni. Piecvietīgo piecdurvju premium klases krosoveru raksturo tādas izsmalcinātas detaļas kā anodēts augsta spīduma rāmējums ap stiklojumu, melni atpakaļskata spoguļu korpusi un slaidas jumta sliedes.

Piedzīvojumiem atvērta daudzpusība

V40 Cross Country piedāvā daudzpusību, kāda nepieciešama piedzīvojumus alkstošiem klientiem, gan, lai paņemtu līdzi draugus, gan dotos neierobežotā piedzīvojumā. Divdaļīgo aizmugurējā sēdekļa atzveltni var viegli nolocīt attiecībā 40/60.

Dīzeļdzinējs ar novatorisko i-Art tehnoloģiju

Degvielas patēriņš V40 Cross Country ar manuālo pārnesumkārbu ir samazinājies līdz 4,0 l/100 km, kas atbilst CO2 emisijai 104 g/km. Dzinēju raksturo pasaulē pirmā i-ART tehnoloģija ar spiediena atgriezeniskās saites reakciju no katra degvielas iesmidzinātāja, nevis izmantojot tradicionālo vienotu spiediena sensoru kopējā maģistrālē. Katram iesmidzinātājam augšpusē ir inteliģenta mikroshēma, kas uzrauga iesmidzināšanas spiedienu. Izmantojot šo informāciju, pašregulējošā i-ART sistēma nodrošina, ka katrā sadegšanas ciklā tiek iesmidzināts ideāls degvielas daudzums. 2500 bāru iesmidzināšanas spiediena un i-ART tehnoloģijas apvienojums nodrošina, ka klienta rīcībā ir dzinējs ar augstu veiktspēju, uzlabotu degvielas ekonomiju un ievērojami zemāku izmešu emisiju. Dīzeļdzinējam raksturīgi arī tādi uzlabojumi kā, piemēram, moderna dubultā turbīna, samazināta berze un pārdomāts dzesēšanas sistēmas vārstu risinājums ātrākai iesilšanai pēc aukstās iedarbināšanas.

D2 versija ar CO2 emisiju 96 g/km

Papildus ir pieejams D3 ar 150 ZS jaudu un 350 Nm griezes momentu, savukārt Drive-E D2 ir 120 ZS jauda un 280 Nm griezes moments. V40 D2 ar manuālo pārnesumkārbu CO2 izmešu līmenis ir tikai 96 g/km, kas atbilst degvielas patēriņam 3,7 l/100 km.

Volvo V40 Cross Country

Vairāk informācijas

volvocars.com lapā latviešu valodā

Volvo V40 Cross Country

Brošūra

Volvo V40 Cross Country brošūra angļu valodā