Ideāla izlaušanās automašīna

Kompakts hečbeks ar bezceļu dizaina iezīmēm un paaugstinātu klīrensu. Pielāgots spontānam piedzīvojumam.

Volvo V40 Cross Country

Volvo V40 Cross Country atspoguļo unikālu robustuma un ekspresīvas elegances apvienojumu. Modelis pieejams ar pilnu Volvo Cars četrcilindru Drive-E dzinēju klāstu, piedāvājot pasaules klases vadāmību un zemas CO2 emisijas kombināciju. Turklāt V40 Cross Country nodrošina klasē vadošo braukšanas dinamiku ar pilnpiedziņu, kas pieejama T5 un T4 versijā, uzlabojot veiktspēju visos ceļa un laika apstākļos.

EKSTERJERS

 

Stilīgs bezceļnieks

V40 Cross Country ir par 40 mm augstāks nekā standarta V40. Modeļa spēcīgo iespaidu papildina vairākas unikālas Cross Country detaļas -riteņu diski līdz 19 collām diametrā, priekšdaļa ar tumšu, kontrastējošu buferi, šūnveida radiatora resti un vertikāliem dienasgaitas lukturiem, kā arī kontrastējošu aizmugurējo buferi ar aizsargplāksni. Piecvietīgo piecdurvju premium klases krosoveru raksturo tādas izsmalcinātas detaļas kā anodēts augsta spīduma rāmējums ap stiklojumu, melni atpakaļskata spoguļu korpusi un slaidas jumta sliedes. V40 modeļa līnija ietver trīs jaunas virsbūves krāsas (Magic Blue, Rich Java un Onyx Black).

INTERJERS

 

Vara un brūnā tēma

Iekšpusē virsbūves krāsas Raw Copper klātbūtne atkārtojas kontrastējošajā nošuvumā – un to var uzsvērt vēl vairāk, izvēloties Copper Dawn viduskonsoles ielaidumu. Ādas apšuvumam ir vairākās versijas, to skaitā Espresso Brown tumši brūnajā tonī.

Piedzīvojumiem atvērta daudzpusība

V40 Cross Country piedāvā daudzpusību, kāda nepieciešama piedzīvojumus alkstošiem klientiem, gan, lai paņemtu līdzi draugus, gan dotos neierobežotā piedzīvojumā. Divdaļīgo aizmugurējā sēdekļa atzveltni var viegli nolocīt attiecībā 40/60.

Enerģiski benzīna dzinēji

Jaunajam Drive-E benzīna turbodzinējam T5 ir 245 ZS jauda 350 Nm griezes moments. Volvo V40 Cross Country degvielas patēriņš ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu ir 6,4 l/100 km (149 g/km) . T4 ir 190 ZS jauda un maksimālais griezes moments 300 Nm, savukārt 152 zirgspēku T3 dzinējs piedāvā 250 Nm. T5 un T4 versijas ir pieejamas ar pilnpiedziņu apvienojumā ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Dīzeļdzinējs ar novatorisko i-Art tehnoloģiju

D4 Drive-E turbo dīzeļdzinējam ir 190 ZS un 400 Nm griezes moments. Degvielas patēriņš V40 Cross Country ar manuālo pārnesumkārbu ir samazinājies līdz 4,0 l/100 km, kas atbilst CO2 emisijai 104 g/km. Dzinēju raksturo pasaulē pirmā i-ART tehnoloģija ar spiediena atgriezeniskās saites reakciju no katra degvielas iesmidzinātāja, nevis izmantojot tradicionālo vienotu spiediena sensoru kopējā maģistrālē. Katram iesmidzinātājam augšpusē ir inteliģenta mikroshēma, kas uzrauga iesmidzināšanas spiedienu. Izmantojot šo informāciju, pašregulējošā i-ART sistēma nodrošina, ka katrā sadegšanas ciklā tiek iesmidzināts ideāls degvielas daudzums. 2500 bāru iesmidzināšanas spiediena un i-ART tehnoloģijas apvienojums nodrošina, ka klienta rīcībā ir dzinējs ar augstu veiktspēju, uzlabotu degvielas ekonomiju un ievērojami zemāku izmešu emisiju. Dīzeļdzinējam raksturīgi arī tādi uzlabojumi kā, piemēram, moderna dubultā turbīna, samazināta berze un pārdomāts dzesēšanas sistēmas vārstu risinājums ātrākai iesilšanai pēc aukstās iedarbināšanas.

D2 versija ar CO2 emisiju 96 g/km

Papildus ir pieejams D3 ar 150 ZS jaudu un 350 Nm griezes momentu, savukārt Drive-E D2 ir 120 ZS jauda un 280 Nm griezes moments. V40 D2 ar manuālo pārnesumkārbu CO2 izmešu līmenis ir tikai 96 g/km, kas atbilst degvielas patēriņam 3,7 l/100 km.

Volvo V40 Cross Country

Vairāk informācijas

volvocars.com lapā latviešu valodā

Volvo V40 Cross Country

Brošūra

Volvo V40 Cross Country brošūra angļu valodā