Mazs, bet temperamentīgs Volvo

Izstrādāts tā, lai jums piedāvātu iedvesmojošu vadāmību gan braucienam pilsētā, gan nedēļas nogales izbraukumam.

Volvo V40 – 2017. gada modelis

V40 ir kompakts C segmenta augstākās klases 5 durvju hečbeks. Tā ražošana uzsākta 2012. gadā, un tas ir viens no līdz šim vislabāk pārdotajiem Volvo modeļiem. 2016. gadā V40 tika ievērojami uzlabots. Tas tika papildināts ar jaunu ieliektu režģi, jauno Volvo logotipu un “Tora vesera” stila priekšējiem lukturiem, kas pirmo reizi izmantoti jaunajā XC90. Papildus ārējā dizaina uzlabojumiem tagad ir iespējams izvēlēties arī vairākas jaunas salona un virsbūves krāsas, kā arī apdares variantus.

Dzinējs

Kā visiem Volvo automobiļiem, dzinējs balstās uz Drive-E 2.0 litru turbo un kompresoru dzinējiem, kas izstrādāti un izgatavoti Volvo dzinēju rūpnīcā Šovdē (Skövde). Benzīna un dīzeļa dzinēju Drive-E sērija ar zemu izmešu līmeni un augstu veiktspēju neliks vilties autovadītājiem, kā arī ekonomēs degvielu, vienlaikus saglabājot augstu manevrēšanas spēju lielpilsētā.  

Savienojamība

V40 piedāvā pilnu sakaru iespēju klāstu Sensus lietotāja saskarnē. Sensus piedāvā vairākas oriģinālas lietojumprogrammas, kas nodrošina mūzikas straumēšanu ar Tuneln un Baidu, kā arī ģeolokācijas pakalpojumus Yelp un Wikilocations.  

Drošība

V40 ir aprīkots ar vienu no visaptverošākajām šim segmentam pieejamajām standarta drošības sistēmām, ieskaitot City Safety, kas piedāvā vairākas sadursmes novēršanas un mazināšanas funkcijas, tai skaitā gājēju un riteņbraucēju noteikšanu.

Volvo V40

Vairāk informācijas

volvocars.com lapā latviešu valodā

Volvo V40

Brošūra

Volvo V40 brošūra angļu valodā